Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Opadnięta łodyga


R3k0J

Recommended Posts

Cześć, dopiero zaczynam swoją przygodę z hodowlą pomidorów.

Ziemia uniwersalna

Wiatrak jeden wypychający powietrze.

Box 25x33x40 (szer x dług x wys) wyłożony folią aluminiową

Odmiana ak47 auto.

18/6, lampy 2x energooszczędne 23W i jeden led 14W - razem ~5000lm

Wilgotności i pH nie mam jak sprawdzić, ale w środku jest szklanka z wodą i wyłożone jest mokrym ręcznikiem

Możiwe, że przelałem i był za daleko od lampy. Wczoraj jeszcze ładnie rósł, ale się wyciągnął na bardzo i łodyga nie utrzymała. Rano patrzę, a pomidorek leży na ziemi. Liście zrobiły się z tego co mi się wydaje twarde.

Rano jak go zobaczyłem podsypałem go ziemią przez co nie widać już takiej długiej łodygi i lekko przywiązałem do wykałaczki, ale na razie nie pomaga. Zapomniałem zrobić zdjęcia od boku, ale wygląda jakby łodyga nie mogła już sama się utrzymać. Ktoś pomoże? Z góry dzięki

20190415_224439.jpg

20190415_224454.jpg

20190415_224501.jpg

Edytowane przez R3k0J
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra wywaliłem wykałaczkę, łodyga już zaczęła się sama utrzymywać co chyba znaczy, że jest szansa... Doniczkę poniosłem prawie pod lampę. Wiatrak jest tylko do wyciągania powietrza i od wentylator PC do cyrkulacji. Ziemia tak jak napisałem uniwersalna - nawóz ze zdjęcia dosypany osobno. Martwią mnie tylko te suche liście  i teraz nie wiem czy to przez przelanie czy za sucho jest ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+