Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sadzenie konopi w kwietniu


Gość

Recommended Posts

Witam.

Jak wygląda sprawa z sadzeniem konopi w kwietniu, gdzie temp. w nocy może spaść do 0.
Panowie potrzebuję merytorycznej wiedzy. Planuje mały eksperyment do celów badawczych, ale żeby się udał muszę choć troszkę mieć więcej wiedzy niż aktualnie posiadam.

Czy jest sens posadzić outdoor + outdoor automaty na początku kwietnia, gdzie temperatura w ciągu dnia osiągać będzie 6-11/15/18 stopni a nocą 0/3/6/8.
Czy roślinki wsadzone w glebę, które przyjmą się i będą rosły  - przetrwają w pierwszych 2 tygodniach życia, kiedy temperatura spadnie np. do -1?

Czy mamy tu osoby, które wsadzały konopie w takich temperaturze/na początku kwietnia.
Czy jest znaczenie jeśli chodzi o wytrzymałość między automatami a outdoor?

Jakie jest wasze zdanie.
Czy próbowaliście sadzić przy takiej temperaturze?
Jakie odmiany polecacie?


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak zawsze, teoretycznie nie ale praktycznie... to zależy. Zależy od rośliny, raczej wszystkie powinny przetrwać niektóre normalnie się odbudują i wejdą w dobrą fazę jak sie zrobi cieplej, niektóre zostaną upośledzone i bd miały tak spowolniony wzrost że wyjdzie że lepiej było zasadzić w maju i szybciej by rosły ale po to są eksperymenty :) próbuj ja 2 sezony temu zebrałem 10 roślin w listopadzie bez żadnej pleśni  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bez sensu, zimno i krotki dzien - automaty beda badylki 20cm i moze 5g wyciagniesz z jednego xD

sezony tez beda mulic, kiedys jedne posadzilem w polowie kwietnia a drugie ok polowy maja, te pierwsze zamulily jak przyszlo zimno i itak w czerwcu byly tak samo duze  jak te sadzone  dopiero w polowie maja hehe

Edytowane przez Minimaxi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam miałem jeszcze jedno sionko z jarania to wrzuciłem do kiełkowania i na out poleci sezonówka ? Ale głównie tylko w celu klonów, wtedy w tym kwietniu czy tam maju nie muszę sadzić z nasion tylko z klonów i tydzień dwa do przodu jak nie więcej ? ?

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeśli ładny kwiecień, miejscówka jest nasłoneczniona 100% to sezony  jesienią mają szansę być olbrzymie

ale dochodzi ryzyko przymrozków i prawdamą jest też możliwość zamulenia o której pisze @Minimaxi

automat możesz wrzucić jeśli chcesz mieć np z 5g już w czerwcu :-)

-1 stopień raczej przetrwają, jeśli sądzisz przy rzece to woda trzyma trochę temperaturę, choć dwie takie noce i może być lipa

tak jak piszą poprzednicy wszadź jedną lub dwie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wez zrób sobie kawe ,wy[pij stan plecami do sciany i galantym zamachem ,przez ramię wylej do tylu fusy na sciane .

powróż i gotowe.

 

A tak serio rok temu to w prima aprilis to juz mialem 2 pietra na parapecie a 10 kwitnia wywalałema na spot auto , kolejnie sezony 2 tygodnie po auto ,

 

To tylko od pogody zalezy 2 lata temu to kazdy po dupie dostał jesienią bo deszcze byly i trza bylo amputowac ?

zrobisz jak zechcesz ja mam tyle pestek ze przez 3 lata mam co sadzic to nawet w lutym moge startowac ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja 15 kwietnia zaczynam kiełkowac bo się czeka do 10 za wypłatą easy sativa x 7 early Skunk x 5 szaman x3 (wszystko pod lampą cfl 250) po zimnej zośce na out a  automaty to dopiero w maju pierwszy rzut leci a to już jakie się spodobają po prztmrozkach ogrodowych. Te odmiany pełno sezonowe co napisałem up nigdy mnie nie zawiodły średnie plony po 100g około w zeszłym roku 1.7kg zero pleśni oby w tym roku pogoda dopisała.  Bez przypadłu i z fartem każdemu życzę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+