Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Prowizorka, wytrzyma tydzien ?


Bazyl

Recommended Posts

ze starego krzesła, dwóch desek, troche taśmy, kartona i dwóch lamp zrobiłem takie coś
lampa hallogen 400w i żarówka cfl 24w/104w 
sęk w tym, że hallogen odrazu po włączeniu robi się w ciul gorący, nie puszcze chaty z dymem ?
widziałem że hallogen to niezbyt mądre posunięcie, macie jakieś rady ?
Wrzuciłem tam wiatrak i rozkręciłem na max, da to coś ?
 

20190326_210754.jpg

20190326_210759.jpg

20190326_210745.jpg

Edytowane przez Bazyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś tam wiatrak da, najważniejsze to wymienić ten halogen na coś normalnego, jest trochę bardziej wydajny niż zwykła żarówka żarowa. Jakbyś miał HPS z taką mocą, to mógłbyś postawić box'a 1m2 ? Pierwsze zmontuj jakiś box kartonowy przynajmniej, albo przerób jakąś szafkę, to wtedy będzie można coś doradzić bardziej z świetleniem, albo jakiś HPS, albo LED/CFL.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 hours ago, michal_o said:

Ten halogen to weź wyjeb od razu stamtąd. A tak poza tym co to za ''dziwna'' ziemia? Widać że nasiono od RQS  czyli z dobrego sklepiku, ale ta ziemia? ;> I co wy macie z tym sypaniem ziemi do połowy doniczki???????????? ??

Ten halogen dużo ciepła robi, dzisiaj to przerobiłem całkowicie tak jak miś napisał, zaraz wam pokaże co tam wykminiłem, a tak pozatym to dzisiaj krzaczek ma 2 tyg i dopiero ruszył pod hallogenem +cfl, zaraz pokaże zdj z wczoraj i dzisiaj roślinki i tego czegos w czym to mam ;D
albo pojade kupić deski i osb i sam zrobie albo sie faktycznie kupi ten namiot, narazie prowizorka musi wytrzymać haha

edit: cfla narazie niema w środku bo jeszcze nwm jak zamontować żeby blisko krzaka było, ale na noc był dzisiaj

Edytowane przez Bazyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęcia krzaczka różnica jednego dnia, był oklapniety troche chudziutki wyciągniety i troche pogięty, podsypałem go i wrzuciłem hallogen +cfl i zostawiłem na noc, dzisiaj rozebrałem całą poprzednią konstrukcje, i zrobiłem tak jak miś polecił z kartona póki co, co z tego bedzie to nie wiem, ale dostane 2g tematu z tego to bede juz do przodu, nic do stracenia nie mam lol, i jeszcze pare pestek jest różnych strainów, to jest tylko tescik w warunkach polowych, z czasem będe sie zaopatrzał w namiot/albo zrobie sam z drewna 40x40x110 filter lampy wiatraki i wszystko dedykowane krzaczką
 

20190327_160459.jpg

Screenshot_20190327-160807.png

20190327_160358.jpg

20190327_160329.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 hours ago, michal_o said:

Ten halogen to weź wyjeb od razu stamtąd. A tak poza tym co to za ''dziwna'' ziemia? Widać że nasiono od RQS  czyli z dobrego sklepiku, ale ta ziemia? ;> I co wy macie z tym sypaniem ziemi do połowy doniczki???????????? ??

sam cfl 24/104w ? wydaje mi sie że to ciepło co hallogen daje bardzo sie podoba maluszkowi, a tu gdzie zyje troszke zimniej niz w pl

edit: co do ziemi to sprawdź sobie moje wczesniejsze tematy bo pytałem czy da radę, na góre troche kwiatowej dorzuciłem ale to był błąd raczej bo w niej jest dużo czegoś co wygląda jak jakieś włosy xd

Edytowane przez Bazyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+