Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Schabik

Automazar zastój kwitnienia

Recommended Posts

IMG_20181205_133935.thumb.jpg.e874ce67e4fb4a47939495091d08eca0.jpg

IMG_20181205_134012.jpg

Witam pomozcie co moze byc przyczyna zastoju rosliny juz od 30/dni nic nie reaguja zero przyrostu masy kwiatowej

On nie dojrzałe są ewidentnie. Napisz co im lejesz, bo jak na 60 dni automat to jest mocno zacofany z flo, ale spokojnie normanie jeszcze napuchną.

Edited by Judaista

Caly zestaw od advenced nutrients na kwitnienie ale od dwoch tygodni sama woda no i dziwne jeat dla mnie ze tyle czasu i nic nie widac zadnej zmiany

Oczywisxie polowe zalecanej dawki

Schabik uzupełnij temat chociaż o podstawowe dane. Namiot, światło, fotoperiod, temp... . Wszystkim będzie łatwiej :)

Czy zaczac spowrotem lac nawozy

Juz sie robi

Box 100x100x200 temperatura okolo 27stopni fotorepid 18/6 choc tydzien temu zmienilem na 12/12 ale nic to nie dalo i niewiem czy dac teraz spowrotem 18/6 odzywki pelny komplet odbadvenced nutrients pol dawkino i led g8 full spectrum 240w realny pobor 140w hydromars 240w realny pobor ok100w i od g8 ufo red flower booster 90w

No i mam duza wilgotnosc bo 75. % ale niewiem jak juz mam ja zbic pruboje na wszystkie sposoby i nic mam nawet osuszacz powietrza

No automat powinieneś dalej trzymać na 18/6, ale zastanawia mnie teraz, czy to przypadkiem nie jakaś odmiana pełno sezonowa... 🤔

Po którym dniu weszło flo?

Mniej wiecej preflowery ukazala jakies trzy moze cztery tygodnie od wyjscia z ziemi wiec troche pozno 

Bardzo szybko uformowala te kwiaty co widac na zdjeciu i pach koniec

Ale sezon to by raczej reagowal na 12/12

Doradzcie co robic czy lac nawoz na flo i czy zmienic spowrotem na 18/6 no a moze cos innego dodac aby je poruszyc

29 minut temu, Schabik napisał:

Mniej wiecej preflowery ukazala jakies trzy moze cztery tygodnie od wyjscia z ziemi wiec troche pozno 

Bardzo szybko uformowala te kwiaty co widac na zdjeciu i pach koniec

Ale sezon to by raczej reagowal na 12/12

Doradzcie co robic czy lac nawoz na flo i czy zmienic spowrotem na 18/6 no a moze cos innego dodac aby je poruszyc

No zmień te światła na 18/6 i zacznij podawać z powrotem nawozy na flo - ale nie zaczynaj od pełnej dawki!

edit:

Jak już Ambasadorka zauważyła, to światło jest za słabe na ten namiot. Nie wiem, czy jest sens trzymać tę roślinę. Niech w tym temacie wypowiedzą się ludzie, którzy mieli już doświadczenie z za słabym oświetleniem.

Edited by raven4554

Ok dzis zmienie to oswietlwnie i zaczne spowrotem lac nawoz i zobaczymy

to w ogóle na mazara nie wygląda, tylko na jakąś sative. za słabe oświetlenie jest raczej jedynym powodem. 

Czyli juz lipa nic juz nie pomoze ani zmiana fotorepidu ani nawozy tak Dr.Green?

I taknto Automazar od dutchpassion

A pod takie oswietlenie to ile wedlug was moglbym dac roslin?

No byloby sporo tematu i wlasnie na to liczylem a tu lipa a mam w sumie trzy takie panie

Mam jeszcze cztery stare lampki boostery kwitnienia czy jakbym je dodal to cos zmieni?

box 1x1m to już sa zabawki dla dużych chłopców i moce w okolicach 600W, automaty nie są fotoperiodyczne, na Twoim miejscu dałbym im nawet 24h światło, albo skupić wszystkie ledy na jednej roślinie np doswietlajac od boku. weg ci poszedł idealnie, sa wielkie liście zdrowe. 

Wiec tylko jedna zostawic a reszte usunac tak i wszystkie lampy na jedna skierowac pod roznymi katami

A lisci to ja juz duzo ostatnionwyciolem zeby wilgotnosc obnizyc

Kup dobra lampe chyba ze nie planujesz juz sadzic w przyszlosci. Jak masz czas i chec to je zostaw tylko trzeba wiecej mocy 

Tak jak green mowi wygladaja zdrowo 

Wiecej mocy co masz na mysli bo narazie nie stac mnie na kolejna lampe

na taka powierzchnie to minimum 50000lum. trzeba nie wiem jak tam te twoje ledy ale chyba slabo.

dr.greenthumb ci napisal 600watt jakis hps

W teorii HPS 400 daje 56k lm, więc powinien wystarczyć. W praktyce różnie bywa, zależy od tego jak w przyszłości będziesz chciał zapełniać boxa.

Ok dziekuje wszystkim za pomoc pozdro do nastepnego

A lampa led spectrolight 400w da rade na takiego boxa?