Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400w || Diesel, Royal Jack, Blue Cheese


Gość

Recommended Posts

Jak by pękła stówa to by było fajnie mam nadzieję że jeszcze w ch*j popuchną bo to w sumie dopiero 3 tyg flo się zaczął jeszcze trochę przed nimi ? Ścinka gdzieś pod koniec Stycznia mam nadzieję.

To ja już nie wiem jak z tym treningiem jedni mówią żeby je**ć puszczać wolno a inni że warto robić LST, pewnie jest tak jak mówisz i to zależy od warunków w boxie hehe 

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Rysiu A doradził byś czy zrobić im porządnego Flusha i zacząć nawozić małymi dawkami od nowa czy może zostawić tak jak jest i kontynuować nawóz - woda - nawóz, ew. zmniejszyć dawki? Chodzi o te popalone listki i dziwne plamki ale w sumie widzę że ida do przodu. Może lać samą wodę przez jakiś czas aż zaczną być głodne tylko jak to rozpoznać hehe milion pytań Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ostatnio podlewałeś wodą to ppdlej jescze ze 2 razy. Zobaczymy jak zadziała. Może trochę je przepłucze. U mnie też są jakieś niedobory lub przenawożenie lub złe ph. Nie wiem co dokładnie. Nigdy nie potrafiłem tego diagnozować. Też ostatnio na wszelki wypadek podlałem obficie dwa razy samą wodą i jesze raz podleje. Zobaczymy jak zareagują.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie było mnie trochę, ale już się suszą :) 

PH przestałem mierzyć ze dwa miesiące temu a rośliny bywały ostro przesuszone zdarzało mi się podlewać 2 litry na 4 dni, zaniedbane ale dobrze klepią ?? 

Kilka fotek ze ścinki nie pomyślałem żeby zrobić więcej, wynik dodam za niedługo. 

Widzimy się wkrótce, dzięki za pomoc wszystkim. 

 

IMG_20190209_170436.jpg

IMG_20190210_181021.jpg

IMG_20190210_181053.jpg

IMG_20190209_170457.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek

Dziękować, słuchaj konstruuje sprzęt do następnej uprawy, tym razem chcę uprościć sobie życie i kupuje Easy2grow autopot 6 donic i na Biotabsach polecę. Może polecił byś jakąś ziemię :) Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja na razie używałem tylko ziemi uniwersalnej takiej z ogrodniczego... nigdy więcej, gold label special mix w pierwszym indoor - śmiało moge polecić nie miałem żadnych problemów, a wynik można zobaczyć gdzieś tam w zakończonych.... teraz jadę na ziemi do siewek z ogrodniczego 8 zł za 20 litrów, nie pamiętam jakiej firmy... na razie idą chyba dobrze? ale to będę mógł się wypowiedzieć dopiero na koniec :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 2/15/2019 at 4:21 PM, Pomidorek said:

Ja na razie używałem tylko ziemi uniwersalnej takiej z ogrodniczego... nigdy więcej, gold label special mix w pierwszym indoor - śmiało moge polecić nie miałem żadnych problemów, a wynik można zobaczyć gdzieś tam w zakończonych.... teraz jadę na ziemi do siewek z ogrodniczego 8 zł za 20 litrów, nie pamiętam jakiej firmy... na razie idą chyba dobrze? ale to będę mógł się wypowiedzieć dopiero na koniec :D

Jak jedziesz na takiej ziemi to pilnuj często czy niedoborów nie ma, sam mam jedna w takiej posadzona i przegapilem, zauważyłem za późno i du*a, będę happy jak z tej marnej 5g będzie, a na all mixie lekkie objawy przenawozenie nawet miałem. Taka sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+