Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
GROWSHOP HEMP.PL growbox.pl
mrinferos

Goolden Teacher

Recommended Posts

Hey Wam, 

Chciałbym Wam przedstawić  od pewnego czasu próbowałem wyhodować własne grzyby ale stwierdziłem ze się poddaje i zakupiłem gotowy Grow Kit z shroom.it i oto maleństwa mi się po tygodniu pokazały:

2018-06-25_17_36_24.thumb.jpg.8ebc873f1faf910b3187e0faef35d4a3.jpg1112034469_2018-06-2517_36_32.thumb.jpg.2ddd9ca1d4fb1ad06734e98221914b26.jpg983709455_2018-06-2517_36_42.thumb.jpg.a0244de30f507ce535b83602d0b5d5b3.jpg

Siadam i oglądam :) 

tenor.gif?itemid=3579864

będzie jajecznica?:d też kiedyś myślałem o grzybkach, ale na razie odpuszczam :) powodzenia

Też myślę nad gotowym zestawem, tylko cały czas to odwlekam... 

Ładne :) , ale to zapierdziela :D 

miałem wczoraj robić zdjęcia ale byłem padnięty po pracy i były tylko te co poprzednio i 3-4 po lewej a dzisiaj bum i to duży, a sama uprawa kończy się na tym ze codziennie wieczorem popsikam woda i koniec :D tak że uprawa grzybów z gotowego boxa to pikuś i fajne doświadczenie :D

Kilka dużych pinów poszło pod skalpel by reszta rosła mniej więcej równo :)20180703_194429.jpg.a1e488789e8be2b892023e3195a3c101.jpg20180703_193707.jpg.9713427b21a27e996e8f14ce265da997.jpg

Posted (edited)

"rośnie jak na drożdżach" nie wzięło się znikąd :D Zaraz będzie koniec GL'a  :laugh: Może za niedługo też wystartuję z grzybami, o ile dobrzy ludzie mi pomogą, fajna zabawa  :D  Ja się nie znam, ale nie wyglądają jakby były za wcześnie ścięte?

Edited by Miś

Miś może za wcześnie ale ja dopiero wróciłem do żywych to było za dużo jak na 1 podróż ale i tak fajnie 🙂

Polecam i odradzam jednocześnie xd

mrinfernos, To sa prawdziwki tak ?🤣🤣🤣

Koźlarki z Mexyku ;-) @mrinferos to próbowałeś te ściete i byłoza mocno?? Na urlop bym sobie takie cudeńka zabrał, z tym że ile trzeba zjeść by byla lekka faza ( coś jak po ćwiartce kwasa)

@Pasjonista dzisiaj znalazłem http://psilosophy.info/kalkulator_dozowania_magicznych_grzybow.html wg tego to ja zjadłem na 5lvl a to za dużo na pierwszy raz, w sumie powinienem celować w 2-3 lvl a to ok 12-22g a ja 60g. Nie wiem nawet kiedy byłem w łóżko gdzie się chyba rzucałem byłem cały spocony i "uwieziony" w pętli coś jak piekło w lucyferze co patrzałem na zegarek była ta sama godzina chociaż tak mi się wydawało. Początek był fajny pierwsza godzina falowanie no takie delikatne halucynacje potem 2h to masakra, aż chyba prosiłem żeby to się skończyło że chce czuć znów że chce być znów w swoim ciele chce je kontrolować etc. i potem jak odchodziło znów były lekko, jak wtedy prosiłem o koniec to tu już wiedziałem ze znów spróbuje ale nie tyle :) 

Reasumując:

Polecam jak najbardziej ale nie w tych ilościach co ja i dobrze by było mieć kogoś zaufanego obok kto się Toba zaopiekuje w przypadku bad tripu.

Lepiej jeść suszone (są nie dobre na surowo możesz mieć efekt ze chcesz wymiotować) 

a tu jak urosły od wczoraj :)

20180704_223523.jpg.298a543017d89040380f4aaa2aca4ee2.jpg20180704_223510.jpg.4d1261fc6ae48c2c934dd14bee20cf30.jpg

Posted (edited)

Suszone najlepsze Fajnie jest jak zlapie ciebie i kumpla podobna faza wtedy we dwoch robicie takie rozkminy ze glowa mala🤣🤣🤣 tylko tak jak powiedziales dobrze jest jak mamy osobe trzecia, bo czasem mozna i mieszkanie zdemolowac w poszukiwaniu zielonej latajacej kulki😁 😀

Edited by Bmkac

3 godziny temu, Bmkac napisał:

bo czasem mozna i mieszkanie zdemolowac w poszukiwaniu zielonej latajacej kulki😁 😀

kusisz kusisz :D 

Dochodzimy do endu, zbiory zebrane (nie kontynuuje hodowli tego gatunku) wyszło 25g w większości suchego liczę ze wyjdzie ok 20g jak wyschnie całkowicie :)

Wydaje mi się że temat na tą chwilę można zamknąć :)

Gdzie tam zamknąć, chyba jeszcze pokażesz foty z harvestu? :D 

Harvest był urosły do ok 15cm wszystkie i się po otwierały kaptury. Nawet były zdjęcia przed i po ścięciu ale padł mi android w telefonie i musiałem robić twardy reset :( ale jak wysuszę całkiem to jeszcze się pochwale ile wyszło i jak wygląda suche :)

no to gratuluję i czekamy na podsumowanie :) Jakąś rangę "Grzybiarza" chyba muszę zrobić :D 

1 minutę temu, Vito napisał:

Jakąś rangę "Grzybiarza" chyba muszę zrobić :D 

"Etnobotanik" :laugh: