Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
GROWSHOP HEMP.PL growbox.pl
Sign in to follow this  
lukasz92

Legalne palenie w Polsce na 'statku lądowym' ;)

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym poruszyć tutaj temat, który ostatnio siadł mi w głowie. Na początek chcę zwrócić Waszą uwagę na gest, który wykonano w sprawie kobiet i aborcji. Do Polski wpuszczono statek aborcyjny gdzie kobiety legalnie mogą dokonać aborcji. Dlaczego legalnie? Otóż na statku, który pochodzi z innego kraju obowiązuje również prawo tamtejszego kraju. A gdyby tak zbudować taki statek na lądzie (pełnoprawny statek do 'pływania') i podeprzeć go jakimiś belkami jako 'wsparcie tymczasowe', no i zarejestrować taki statek, na przykład, w Holandii? Przecież możnaby na takim statku otworzyć coffee shop. Wchodząc do środka możesz palić ile wlezie, ale nie możesz niczego wynosić na zewnątrz. Myślę, że to mogłoby być dobre rozwiązanie, przynajmniej na jakiś czas. Co sądzicie o takiej kminie? Mówią, że Polak potrafi to może znajdziemy jakieś legalne rozwiązanie problemu :D

Taniej wyprowadzić się do normalnego kraju... :) 

O 21.05.2018 o 20:26, lukasz92 napisał:

Witam!

Chciałbym poruszyć tutaj temat, który ostatnio siadł mi w głowie. Na początek chcę zwrócić Waszą uwagę na gest, który wykonano w sprawie kobiet i aborcji. Do Polski wpuszczono statek aborcyjny gdzie kobiety legalnie mogą dokonać aborcji. Dlaczego legalnie? Otóż na statku, który pochodzi z innego kraju obowiązuje również prawo tamtejszego kraju. A gdyby tak zbudować taki statek na lądzie (pełnoprawny statek do 'pływania') i podeprzeć go jakimiś belkami jako 'wsparcie tymczasowe', no i zarejestrować taki statek, na przykład, w Holandii? Przecież możnaby na takim statku otworzyć coffee shop. Wchodząc do środka możesz palić ile wlezie, ale nie możesz niczego wynosić na zewnątrz. Myślę, że to mogłoby być dobre rozwiązanie, przynajmniej na jakiś czas. Co sądzicie o takiej kminie? Mówią, że Polak potrafi to może znajdziemy jakieś legalne rozwiązanie problemu :D

Pomysl genialny, ale czy mozna z Holandii wywozic weed? 

spytaj prawnika, to może coś wykombinujesz ;) to byłby hit w Polsce :D

Nawet jak nie można wywozić to jeśli postawić by tam planta to już będzie plant a nie wywożenie :D Ciekawy temat, muszę zapytać prawnika jak to wygląda prawnie :D

A więc... najpierw zarejestruj klub konopny w Holandii lub Hiszpanii... Sprzedaż/przesyłanie między klubami np. jeden w Barcelonie drugi w Amsterdamie jest całkowicie legalne, wiem to od właścicieli klubów. Ba nawet z Polski możesz legalnie wysłać klona/zioło na adres klubu konopnego i nic nie mogą z tym zrobić. Wiem z doświadczenia. Oczywiście nie wpisujesz nadawcy ;) 

A teraz realnie, to są narkotyki, raz dwa wpadli by kominiarze :) 

Spokojnie ćpuny:D Jak mój blog się po świecie rozniesie to nie będzie już kurnika zwanego polska. To tez nie będzie miał kto ścigać za posiadanie:) Rudy o wszystko zadbał :D