Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka pytań dla początkującego


thc_guard

Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym zadać kilka pytań do ludzi którzy znają się na rzeczy, ponieważ od dłuższego czasu zacząłem interesować się uprawami i moja wiedza jest na poziomie amatora.

1. Czy przy dobrym miejscu oraz warunkach klimatycznych z automatu przy uprawie outdoor można uzyskać powyżej 100g suchego palenia z jednej rośliny?

2. Do pytania 1) - jak tak to z jakiej odmiany

3. Czy dobrym pomysłem jest posadzenie w połowie kwietnia?

4. Czy na stronach z nasionami podają prawdziwe informacje odnośnie odmiany w sensie poziom THC, plon np. 50-250 (chodzi o suche czy mokre)

 

Dodatkowe pytanie może trochę głupie ze względu, że jestem tym zainteresowany, ponieważ nigdy nie miałem okazji.

 

Czy palenie mokre różni się tylko w smaku?

Edytowane przez thc_guard
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczne od dupy strony Palenie mokre sie nie zapali chyba ze benzyna polejesz wtedy smak benzyny

4. Na stronach podaja informacje raczej prawdziwe chociaz niekiedy trafi sie blad i slabszy producent upieksza troche

3. poczytaj w jakich temperaturach uprawia sie MJ i porownasz sobie temperatury z miejscem gdzie chcesz posadzic jak i czasem.

2. Zdarzaja sie auto co by ci tyle daly w jakims odpowiednim klimacie ale musialbys dobrze o spota dbac i miec szczescie.

 1. klimat inny jak w polsce , suchszy i  bez upalow latem  35+  z czestym podgladaniem roslin i podlewaniem z nawozami .Mozna  miec tez  spota przygotowanego wczesniej z kompostu i jakis organicznych  dodatkow jak mikoryza i inne guano itd. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+