Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Niespodziewany powrot fazy?


weedsucker

Recommended Posts

Czesc

Ciekaw jestem czy tylko ja tak mam, czy tez to normalne zjawisko.

Od czasu do czasu wciagam trawje z vapo lub zjadam magiczne ciasteczko ;)
Towar na 100% pewny - czyste ziele, zadnego szajsu.

Zauwazylem, ze czasami wchodzi mi faza - zazwyczaj lekka i krotkotrwala ...bez vapowania czy jedzenia.
Ma to miejsce w 99% przypadkow gdy sie najem - zjadam sniadanie i czuje jak wchodzi :) Mrowienie skory,
lekkie rozbujanie, troche glupawki, sennosc. Tak jakbym pociagnal bucha...

Tylko ja tak mam?

Mam teorie, ze moze skladniki aktywne odkladaja sie w tluszczu uzywajacego, a potem wskutek przemiany
materii gdy tluszcz jest spalany sa uwalniane do organizmu i daja wiadomy efekt...

Wczoraj wieczorem zjadlem troche towaru, mialem faze jakies 4-5h, zaczela juz schodzic gdy zasypialem.
Obudzilem sie trzezwy jak swinia, wypilem kawe, zjadlem sniadanie i faza wrocila :)

Czy to normalne, opisane zjawisko?

 

W.S.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli dobrze wymyslilem - skladni odkladaja sie a potem uwalniaja gdy trawione jest sadlo :)

Jeszcze temat poboczny - rozleniwienie. Ostatnimi czasy czas przecieka mi pomiedzy palcami ;)
Jesli nie zerwe sie o 6 rano i nie wyjde z domu to nastepna szansa jest okolo 10 ;)
W ciagu dnia robie sporo przerw mimo to, ze mam sporo pracy, po prostu NIE CHCE MI SIE NIC.

Nie wiem czy to nie wplyw MJ... Chociaz konsumuje chyba niewiele - najwyzej 1-2 vapo na tydzien,
zamiennie z ciastkiem. Tyle, zeby zlapac faze wieczorem i fajnie zasnac. Najczesniej mniej - max kilka razy na miesiac.

Chyba musze to odstawic na dluzszy czas. Zycie ucieka...

WS

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczytalem troche - jest dokladnie tak jak pisalismy - THC i inne skladniki aktywne odkladaja sie w tluszczu
(mozg, tkanka tluszczowa) i w chwili wysilku sa uwalniane dajac mniejszy lub wiekszy efekt jak po paleniu.

Ja niestety odczuwam nadal efekty - co rano jakas godzine-dwie po pobudce, gdy sie poruszam, cos zjem
wchodzi mi po prostu lekka faza, mrowienie skory etc. Najmocniej odczuwam rozleniwienie i sennosc -
po prostu moglbym polozyc sie i zasnac natychmiast. Co ciekawe wogole nie odczuwam glupawki -
wprost przeciwne nastroj mam raczej penisowy. Pewnie czesciowo przez swiadomosc ze nie panuje nad sytuacja...

U mnie wazna moze byc okolicznosc ze mam nadwage - wazylem 125kg przy 190cm wzrostu, od dwoch lat wiecej
sie ruszam i trace wage wiec pewnie przerabiam sadlo na miesnie wypalajac zlogi THC przy okazji...

Odstawilem calkowicie trawe. Przynajmniej az do momentu gdy jakiekolwiek slady znikna z mojego samopoczucia.
Moze potem jeden maly skret raz na pol roku, albo wcale...

Byc moze gdy ktos jest szczuply i ma malo sadla to problem jest mniejszy, w kazdym razie trzeba uwazac...

W.S.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Pasjonista napisał:

Jak mozesz pobiegaj sobie 2 , 3 razy w tygodniu , jakis trening box czy cos . A cukier sprawdzales

Dokładnie tak, być może tarczyca źle funkcjonuje i może stad ten brak energii. Przyjmujesz witaminy ? Uzupełniasz minerały ? Nawadniasz się woda z solą (himalajska, kłodawska) 

sen jest bardzo ważny i dieta no i cholerny kortyzol to wszystko może tez nieźle namieszać w ciele. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Pasjonista napisał:

Jak tarczyca to badania krwi to wykarza no i niestety thc odpada

Tu sie z Toba moge nie zgodzic po swoim przykladzie. Mialem udokumentowana niedoczynnosc tarczycy, nie leczona zadnymi farmakologicznymi srodkami i palac oraz uzytkujac ziolo caly czas od tamtej pory niedoczynnosc zniknela doszczetnie. Obecnie badania krwi wykazuja, ze jest wszystko ok i nie mam problemu z tarczyca.

Oczywiscie nie twierdze ze MJ mnie uleczylo, ale raczej pokazuje, ze nie wplywa negatywnie na problemy z tarczyca, ale czywiacie kazdy przypadek jest inny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+