Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Prośba o opinie


mariola

Recommended Posts

Hej chlopcy, jestem w trakcie kompletowania setupu, swiatelko juz mam - jest to COB 100 W, producent ręczy ze odpowiada, a nawet przewyzsza hps 250 w - niebawem sie przekonamy ^^

Boxik wybrany- Dark Box light 80x80x160 tutaj gore wziely finanse (po prostu jeden z tanszych boxow jakie znalazlam) jakies opinie? Material rozpraszajacy swiatlo da rade, czy warto dokupic biala w growshopie i okleic sciany?

Co do wentylacji, to najpierw zmierzę temperature w namiocie przy wlaczonej lampie i moze z danymi wspolnie cos wybierzemy.

Pytanie czy musze uzywac tych rur wentylacyjnych? Nie mam otworu w scianie (w budynku) zeby to zamontowac. Moga byc tylko wiatraki i filtr?

Milego wieczoru :)

Edytowane przez mariola
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
O 3.12.2017 o 19:30, mariola napisał:

Boxik wybrany- Dark Box light 80x80x160 tutaj gore wziely finanse (po prostu jeden z tanszych boxow jakie znalazlam) jakies opinie? Material rozpraszajacy swiatlo da rade, czy warto dokupic biala w growshopie i okleic sciany?

skoro finanse nie pozwalają to musi taki być... nie oklejaj, już lepiej zostaw fabrycznie

O 3.12.2017 o 19:30, mariola napisał:

Pytanie czy musze uzywac tych rur wentylacyjnych? Nie mam otworu w scianie (w budynku) zeby to zamontowac. Moga byc tylko wiatraki i filtr?

musisz

Filtr -> wentylator -> przewód wentylacyjny, nie musisz wywalać poza dom, wystarczy że wyrzucisz poza pomieszczenie a przynajmniej poza namiot.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 13/12/2017 o 02:58, Vito napisał:

skoro finanse nie pozwalają to musi taki być... nie oklejaj, już lepiej zostaw fabrycznie

musisz

Filtr -> wentylator -> przewód wentylacyjny, nie musisz wywalać poza dom, wystarczy że wyrzucisz poza pomieszczenie a przynajmniej poza namiot.

 

Bardzo dzoekuje, udanego weekendu:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+