Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hempbrothers/bubblegum indoor + 3 pytanka.


Pavlos

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, joka.menas napisał:

Zostanie. Podlej ja troche azotem bo blednie ale tez ostraznio bo masz jakis taki nawoz nie do konopi.

A czy mogę wymieszać dwa Nawozy dać 3ml na 1l bio Bloom i 1,5ml tego co mam na 1l wody. 

 

Godzinę temu, Miś napisał:

Tak zostanie, uważaj żeby nie przypaliła się znowu ;) 

Będę uważał 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

30 minut temu, joka.menas napisał:

Na wlasne ryzyko, nie jest zalecane mieszanie nawozow 2 roznych producentow w dodatku BB jest organik a tamto organiczno-mineralny. W sumie jak zmieszasz i sie nic nie stanie to dobrze a jak sie stanie to bedziemy miec dowod ze nie wolno, decyzja nalezy do Ciebie.

To wolę nie mieszać. Tylko najpierw podlać azotem czy bb.? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde blaszka aby odpowiedzieć cały temat od początku czytałem.

Idź do zoologicznego kup tester ph w kropelkach. Dwa składniki, słoiczek, strzykawka, skala w zestawie. 

Tego Mineralo-bio juz zostaw na outa, tam sobie podlejesz. Teraz tym zestawem mierzysz ph wody którą podlewasz, oczywiście przygotowana, odstana. Rób lst bo będziesz łamać. Poczekaj aż oodeschnie/ liście klapna i będzie wiotka na charzyki od krawedzi donicy do wiązań lisci/odgalezien. Następnie podlewasz i tak po godzinie poprawiasz delikatnie gdyż juz będzie krucho.  Dobry patent na lst gdy nie gdzie wbić drucika to ołów z gruntowki podwiazany do glownego za koniuszek. 

To mój patent na lst OutDor 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

teraz mozesz lamac ta najwyzsza lodyge jedynie 

roslina na 3 do 5 dni stanie w miejscu potem wroci do kwitniecia

edit: czy tam bardzo stanie to nie wiem u mnie na chwile stanely w miejscu ale dalej potem bylo spoko

edit2: najlepiej takie treningi robic na wegu i sterowac roslina od poczatku podwiazywac do doniczki np albo haczykami pozdro

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+