Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL | Speed Devil 2


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

40-60 dni tak, ale nikt nie wspomniał na opakowaniu że muszą to być idealne warunki, lampy HPS 600W i nie liczysz okresu sadzonki czyli 7 do 14 dni. 

 

A co do automatów to masz błędne myślenie... potrzebują właśnie dużo więcej uwagi, wymagają bezbłędnej uprawy bo nie wybaczają błędów, na co dowodem jest Twój okaz :) 

Normalna roślina jak coś zjebiesz to po tygodniu odżyje, automat już będzie kaleką... 

 

Ja myślę że ludzie lubią rośliny foto obojętne bo mają w nazwie Auto, i to jest chwyt marketingowy :) ale to tylko moja fantazja :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, SanduCiror napisał:

@Vito ale ona zaczęła kwitnąć nadal to nic nie zmienia i musze czekac 2 ms c?

Tak 2 miesiace. Kurcze ludzie z doswiadczeniem (Vito) fajnie, zwiezle i na temat wyjasnia szybko i co i jak. Ja czasami sie glowie jak komus doradzic, rozpisuje sie itp a on w jednym zdaniu zawierze wszystko.

40-60 to fakt, jest to zawsze info o kwitnieniu (60 dni to tez dwa miesiace). Tak jak wspomnial Vito 40-60 dni w idealnych warunkach, swaitla, tempy, nawozach itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+