Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl
Miś

Salvia divinorum - fotorelacja

Recommended Posts

Miś   

Witam :)

Chciałem podzielić się fotorelacją szałwii, którą dostałem od dobrych ludzi, którym jeszcze raz dziękuję :D 

Puki co, sadzonka będzie na parapecie, albo pod CFL'em. Będę starał się trzymać raczej pod CFL'em, ze względu na brak słońca :) 

Jak tylko się ogarnie i urośnie, porobię klony :)  W najbliższym czasie planuje ją przesadzić do kokosu, albo mix'u ziemi z kokosem.

To na razie tyle, let it grow :laugh:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Miś   

Szałwia w kokosie(+ziemia) + guanokalong proszek + mikoryza :) 

4.jpg

Miś   

Kilka dni temu dopiero przesadzona, musi korzenie zapuścić, ale pędy powoli zaczynają iść do przodu. Jak ruszy z kopyta, to wrzucę foty :)  Siedzi na parapecie, i 12h dziennie w box'ie pod HPS'em :) 

Miś   

Uważam, uważam, to raczej jej nie grozi ;) Staram się ją trzymać w box'ie, właśnie teraz się ukorzeniła dobrze, i ruszyła z kopyta :) 

5.jpg

Miś   

Szałwia stoi na parapecie, bo w box'ie nie ma już miejsca ;)  Boczne pędy wyglądają już całkiem, całkiem, nawet ten najniższy odbił :) 

8.jpg 

7.jpg

Siema Misiu czy to jest ta szalwia ktora w UK w "kolorowych "  sklepach  ususzona sprzedaja, cos na torebeczkach napisane bylo ×10 , ×20 × 30  ×40 im wiecej tych razy tym mocniejsza i drozsza i po ktorej na pare minutek przechodzisz do innego wymiaru??? :-)))

Rysiu   

Ciekawa roślina. Kiedyś chciałem kupić, jak jeszcze w smartszopach była. Ale jak zobaczyłem jak to ludźmi targa, to spasowałem. Bałem się, że ocknę się gdzieś po za domem. Straszne zioło :)

Rysiu zawsze musi ktos kumaty pilnowac ale zazwyczaj to lezysz na lozku a jestes w kosmosie. Mega milo to wspominam zawsze ja czuwalem i pozniej zmiana kolega. Ale idzie sie usmiac jak pilnujesz moj koleszka wieczorem po plazy latal i wolal do mnie choc choc , cos jak na wojnie wkretke mial.Ale zero agresji.Pozniej wskoczyl na taki mur z dwoch nog tak jak stal. Cos jak ci co skacza po budynkach, murach balkonach.Normalnie nie powtorzyl juz tego na trzezwo. Dzieki Misiu za Mega Pomysl na uprawe.

Ps. dopiero dzisiaj tego growloga zobaczylem

Miś   

Pierwszy klon, zrobił się trochę przypadkowo, ale nie wadzi :laugh:

9.jpg