Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W White Widow, Northern Light, Snow Ryder AUTO - AUT


bloober

Recommended Posts

Witam serdecznie,

To moja pierwsza uprawa oraz pierwszy post i z gory chcialbym prosic o wsparcie. Wszystkie krytyki i uwagi mile widziane.

 

Nasiona: White Widow Auto, Northern Light Auto, Snow Ryder auto SensiSeed (White Label)
Oświetlenie: 400W HPS
Fotoperiod: 18/6
Box: 1m2 (100x100x180cm)
Podłoże: Living Green Organic soil + perlit, pH 6.5
Donice: 6x 6.75L 3x 8.25L
Nawozy: brak poki co
Wentylacja: 12.5cm IN, 8.5cm OUT
Dodatkowe info: Temp 27C w nocy spada do 21C. Wilgotnosc 65 podlewam woda o ph 6.5.
 
Nasiona wrzucilem do wody na 12h, pozniej na papier i po 72h wszystkie pokazaly kielki z wyjatkiem jednego NL ale mialem jednego zapasowego na taka okolicznosc lecz wystartowal 2 dni pozniej.
 
4dzien wszystkie rosliny + snow  2 dzien.
 
large.3.jpglarge.2.jpglarge.1.jpg
2 z nich maja leciutko przypalony lisc podejrzawam ze kropelka wody sie na niego dostala i zadzaialala jak soczewka.
 
 
Edytowane przez bloober
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjecia poprawione.

Tak sa to same automaty feminizowane. Jesli chodzi o zapach to za okolo 2tyg powinien juz przyjsc filtr weglowy z wiekszym wentylatorem (tj. 12,5cm).

Chcialbym zastosowac trening LST, lecz troche sie obawiam, ze moge cos zepsuc, ale i tak chyba sprobuje. Czlowiek juz taki jest ze woli sie uczyc na swoich bledach.

 

Bede aktualizowal temat co 2 dni, chyba ze zauwaze cos budzacego kontrowersje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko dodawaj do galerii a pozniej do postow (jest ograniczona ilosc zalacznikowa w galerii zajmuja znacznie mniej pojenosci)

Tyle roslin i sie zastanawiasz nad LST? Ja jestem taki ze przaynajmnije na polowie robil bym LST :D .

Potrzeby nie ma co 2 dni (sam zobaczysz ze nie ma duzych roznic) ale smialo, nikt Ci nie zabroni tego robic ;) .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 6 (4 dla jednego Snow Rydrer)

Najwieksza jak do tej pory to ta WW

large.20170318_105115-min.jpglarge.20170318_105104-min.jpg

 

Dzien 8 ( na  pare godzin temp podniosla sie do 30.6 oraz wilgotnosc spadla do 55). Liscie u 2 z nich sie wygiely do gory, co widac na zdjeciu. Podejrzwam, ze jest to spowodowane ta temp. i spadkiem wiglotnosci. Prosze mnie poprawcie jesli sie myle.

large.20170320_233340-min.jpglarge.20170320_233352-min.jpglarge.20170320_233357-min.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+