Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Poczatek niedoborow


emes

Recommended Posts

od przelaczenia na kwitnienie:

 

1 tydzien: bloom 4ml/l + sensizym, bud candy, tarantula 2ml/l

2 tydzien: blom 4ml/l + sensizym, bud candy, tarantula, big bud 2ml/l

3 tydzien: bloom 4ml/l + sensizym, bud candy, big bud, nirvana 2ml/l

i tak jade do teraz (dzis 38 dzien) ... chyba szkopul tkwi w tym, ze sa glodne, przez pierwsze 3-4 tygodnie nie wystarczalo im 0.6l na glowe co 2 dni i potem nie wiem czemu ograniczylem podlewanie do co trzy dni (pare listkow sie wypielo wiec balem sie przelania + wydawalo mi sie ze donice ciezsze, tlumaczylem sobie ze przestaly nareszcie rosnac i teraz beda ladowac w topy to i wody mniej potrzeba)

 

ziema bizz light mix wiec nic tam nie ma dodatkowego

 

woda, ktora wczoraj podlewalem miala 59 ppm wiec ok 200 wyszlo w donicy, a w tej fazie flo powinno byc wiele wiecej

dla przykladu moja kranowa ma ok 340 ppm

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

takie moje małe ale: czemu tak wcześnie zaczołeś lać Big Buda skoro producent podaje że podawać od trzeciego do 6-ego tygodnia?Ja leję go od trzeciego tygodnia co drugie podlanie z nawozem a w 5-tym tygodniu daję max 2 razy.Candy od pierwszego tygodnia leję raz na tydzień a od 4 tygodnia co podlanie z nawozem bo większe kwiaty potrzebują wiecej magnezu ewentualnie jak sa duze braki to zamiast Candy daje raz w tygodniu CalMaga.Do tego Micro by zaraz nie pojawiły się braki wapnia i innych składników.Woda to wazny srodek który służy do transportu srodków odżywczych do rosliny , w ziemi w2 tyg fazy flo często juz lałem po litrze na donice teraz w coco leje nawet i 1,5l na donice a sezony w 9l donicach sa podlewane codziennie bo tak wysuszają ją przez dzień.Ty tez wyjdziesz na prosta i będziesz się cieszyć zacnym plonem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+