Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Poczatek niedoborow


emes

Recommended Posts

Witam Trawkowiczow

 

Kiedys byl fajny dzial "Szpital" i nie trzeba bylo zakladac osobnych tematow jak pojawialy sie problemy ... a te sie u mnie zaczynaja powiekszac.

 

33 dni od przelaczenia. Temperatura i wilgotnosc w normie. Od trzech tygodni panienki jada na tym zestawie: iguana bloom, sensizym, bud candy, big bud i nirvana. Ph gdy podlewam sama woda 6,4 a z nawozami 6,3. Obecnie podlewane po 0.6 litra co trzy dni na przemian woda/nawozy.

 

large.DSC_0469.JPG.680a1b997853f07ef2585 

 

large.DSC_0470.JPG.db592c251838c7392a793

 

large.DSC_0471.JPG.660bc75c6523c763fe03f

 

large.DSC_0472.JPG.1111ada4178476f6b11ff

 

large.DSC_0473.JPG.255f65834ef50991339c9

 

Zdjecie nr 1 i 2 to ta sama roslinka i patrzac na tabele niedoborow wyglada na brak azotu ? Liscie zaczynaja zolknac od gory w dol (dokladnie od 3/4 wysokosci rosliny do polowy).

 

Zdjecie nr 3 nie mam pojecia.

 

Zdjecie nr 4 niedobor potasu ?

 

I fota nr 5 tez nie mam pojecia

 

Z gory dzieki za rady :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, emes napisał:

33 dni od przelaczenia. Temperatura i wilgotnosc w normie. Od trzech tygodni panienki jada na tym zestawie: iguana bloom, sensizym, bud candy, big bud i nirvana. Ph gdy podlewam sama woda 6,4 a z nawozami 6,3. Obecnie podlewane po 0.6 litra co trzy dni na przemian woda/nawozy.

 

Dzieki Smaku :piwo: dzis odbieram sensi calmag takze miejmy nadzieje, ze pomoze 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak lejesz bostery Big Bud i Candy czy Nirwanę do Iguany to Najlepiej jak dodajesz do Iguany jeden z tych bosterów bo po dodaniu Biga i Candy wzrasta mocno poziom soli (ec)w pożywce i mozliwe że nadmiar tych soli spowodował bloka na roslinie.Musisz sprawdzić poziom ec w wodzie która wyleci dołem po podlanuiu najlepiej wodą RO.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, joka.menas napisał:

ale maja dziwne brazowe przebarwienia

w rzeczywistosci sa fioletowe :)

 

7 godzin temu, joka.menas napisał:

ufff cale szczescie jest @SmakMaroca999.

to fakt :piwo:

 

7 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

Jak lejesz bostery Big Bud i Candy czy Nirwanę do Iguany to Najlepiej jak dodajesz do Iguany jeden z tych bosterów bo po dodaniu Biga i Candy wzrasta mocno poziom soli (ec)w pożywce i mozliwe że nadmiar tych soli spowodował bloka na roslinie.Musisz sprawdzić poziom ec w wodzie która wyleci dołem po podlanuiu najlepiej wodą RO.

Smaku chyba strzal w dziesiatke bo ec w ogole nie sprawdzam no i nawozy leje wszystkie razem ... zamowilem miernik i zobaczymy, a jutro i w piatek panny dostana calmag'a. Co do wody to niestety nie mam filtra osmozy i leje mineralke.

 

Blant dla Ciebie :blancior:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jednak nie EC, wartosc ppm wody, ktora wyplynela dolem to 256 wiec jakies 0.5 EC ... niestety deficyt sie rozrosl, 2 dni temu calmag podany i wydaje mi sie, ze szybciej wszytsko zaczelo zolknac :( nic dzis sama woda i za 2 dni znowu calmag ... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakimi dawkami i jakim schematem podlewasz bo jeśli ec jest na tym poziomie to znaczy że wyjadają i mogą być głodne choć to bardzo dziwne ja u siebie SSD robiłem pomiar ec jak były takie obiawy i ec miałem przeszło 2.Teraz ja częsciej kontroluje i leje mniejsze dawki.To co już było powiędnięte i popalone to tego już się nie cofnie ale staneło w miejscu a kwiaty ruszyły z kopyta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+