Skocz do zawartości
thc-thc

grower

...pomocy AutoUltimate


FirstGrow21

Recommended Posts

Ok sprawdziłem ph metr mleko 6.7 ph potem sprawdziłem z czerwonym fluidem powinien pokazać 4.1 pokazał 4.3 także różnica nie jest duża... jakieś wnioski chyba to nie  wina ph eh ciężki temat co do fluszowania nie wiem czy jest sens bo na każdym poziomie liście są już żółte kolejne krzaki w śmietnik... najgorsze jest to że nie znam powodu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mozna zobaczyc ze paski ktore trzymaja filtr sa biale chcialbym wrzucic wiecej fotek ale jest jakis blad reszte dodalem do grafik pytanie i prosba zarazem do moderatora czy moglby je przeniesc do tego posta moze to pomoze w rozkminieniu problemu...

Jedno ze zdjec przedstawia moja dlon po przejechaniu po wewnetrznej stronie boxa cala biala...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli zasysa cos przez otwór pasywny z poza namiotu.Nie miałeś remontu i np.gdzieś nie ma kurzu po szlifowaniu gładzi szpachlowej bo tylko może jedną drogą iść z poza namiotu.Taki pył zawiera wapno co z połączeniem z woda tworzy żrące kwasy.Moze tez ten pył zatykać pory w liściach i nie mają one parowania odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+