Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

...pomocy AutoUltimate


FirstGrow21

Recommended Posts

Witam

Moim problemem znowu są zółknace młode sadzonki to samo co ostatnio... post Big Thing Auto

Zacznę od początku po ostatnim niepowodzenia zgodnie z waszymi radami zmieniłem ziemię na nową też Canna doniczki smartpods kielkowalem na oknie od razu w doniczkach docelowych po wyjściu plantu odoczekałem 1 dzień i pod lampę 250w dualspectrum po tyg. Sadzonki znowu zaczęły zolknac .

Na pewno nie były przelane nawozów też nie dodawalem chciałem tym razem zadziałać według waszych ostatnich rad próbowałem je ratować Canna Iron bo objawy takie jak przy niedoborze żelaza ale nic to nie dało...

Zerknijcie na fotki zaraz dodam i powiedzcie co to może być ja naprawdę nie wiem pH wody sprawdzane przed każdym podlewaniem dodawalem tylko trochę pH minusa do wody .

Dodam że w całym bowiem jest taki jakby biały nalot a z filtra przy wentylacji przy delikatnym pukniecu palcem unosi się tutaj tego białego pyłu filtr odkurzylem i jest w miarę ok może to was jakoś naprawa dzisiaj na problem...

Czy może to jakaś choroba?

Proszę dajcie znać co myslicie

Edytowane przez FirstGrow21
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorki za posty jeden po drugim...

Ziemia Canna prof. PH mierze ph metrem z Aliexpress.

Tak jak piszesz sama woda jakiś tydzień.  temu Canna Iron dodany do wody do podlewania i oprysk na liście.

Jeśli chodzi o lampę niedawno dałem niżej bo już sam nie wiedziałem co zrobić ale i tak jest jakieś 30-35cm nad planami.

Co ciekawe przy poprzednim razie stało się dokładnie to samo tylko na większych krzaczkach teraz atakuje już małe tak jakby coś w boxie im nie pasowało zastanawia mnie ten biały osad z czego on może być? Teraz przejechałem dłonią po wewnętrznej stronie Boxa i bardzo dużo tego osadu zostalo mi na rece jak chcecie mogę dodać zdjęcie tego osadu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może to też na cynk wyglądać signs-of-a-zinc-deficiency-marijuana.jpg , szczególnie to widać przy twoich wcześniejszych plantach, albo poparzenie od światła light-burned-leaves-sm.jpg

Chociaż popalenie przy takiej odległości od lampy raczej odpada.W ziemi niczego nie brakuje raczej, także muszą bloknięte być. Ostatnio też ziemia Canna prof? Co to za pH metr, do wody?,kalibrowałeś dołączonymi fluidami? Następnym razem zabierz light mix :) 

Btw, jakie masz nawozy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+