Skocz do zawartości
thc-thc

grower

nasiona w topach 60 dzien flo 9szt. ww&bb


Ali1980

Recommended Posts

czy klony sa do wyrzucenia?tu musisz sobie zadac pytanie do siebie jak przebiegala uprawa i czy ty nie zawiniles np: zagladaniem do roslin w fazie gdy one mialy noc,zabawe swiatlem czyli czesta zmiana cyklu swiecenia,duzymi roznicami temperatur noc-dzien? jesli nie popelniles zadnych z tych bledow to klony usun bo sa hermafrodytami juz w genach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 3.01.2017 o 15:01, SmakMaroca999 napisał:

czy klony sa do wyrzucenia?tu musisz sobie zadac pytanie do siebie jak przebiegala uprawa i czy ty nie zawiniles np: zagladaniem do roslin w fazie gdy one mialy noc,zabawe swiatlem czyli czesta zmiana cyklu swiecenia,duzymi roznicami temperatur noc-dzien? jesli nie popelniles zadnych z tych bledow to klony usun bo sa hermafrodytami juz w genach.

wczoraj sciąłem wsystko łącznie z klonami ,na początku miałem boksa 0,81m2 i hps 600 temp siegała 38stopni przez kilka dni zanim nie kupilem 1,44m2 a w nocy była 18 stopni i tez sama przeprowadska do innego boksa  mogła je stresowac,jestem mega zły bo cała uprawa przebiegała wręcz ksiązkowo, teraz juz kiełkuje 3 euforie od dp, , 4szt. ww& bb od femalseeds,auto ak47 i dokupie 1szt. kritikal kush ,moze sie pokusze o fotorelacje;-)  ....tutaj otrzymałem fachową pomoc za która dziekuje i posdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+