Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Homemade box i outdoor2017


Drugi Plan

Recommended Posts

Czołem Plantatorzy!

Mam taką inwencję aby zbić box z płyty osb(sklejka) o wymiarach 110(dł.) x 50cm(szer.) x 100-110(wys.), obity mylarem. Do wnętrza wrzucę 3 pełnosezonowe Criticale, w jakiś niskich pojemnikach około 10litrowych, jakaś mieszanka ziem, pewnie homemade                                

Do tego Lampa CFL: 200W(CFL ze względu na rachunki/ Wystarczy? ew można dorzucić energooszczędne 32Watt- dwie, bądź trzy). I teraz pytanie czy do pełnosezonówki mogę dać żarówę dual? Czy koniecznie dwie(na flo i na veg?) + do tego boxa raczej wystarczą jakieś wentylatorki PC, jeden wloty, drugi wylot, i moze jakiś mieszający.

No i oczywiście do tego jakiś nawozik, myslę nad BioBizz try pack, czym się różni jeden od drugiego?

Czy ten trypack wystarczy na 6plancików?

 

+pytanie dot. OUTDOOR'a

http://www.growshopjamaica.pl/BIOTABS-GUERRILLA-BOX/2044/

Ten zestaw mi wystarczy na ile plantów, bo może wy się bardziej orientujecie ile w tym zestawie jest tabsów i ile ml tego nawozu, bo nie ma żadnych informacji na ten temat.

 

 Z buchem! :hemp_cook:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i ten pierwszy wystarczy na 6 Panienek?

A co polecasz takiego nieszkodliwego, bardziej organicznego i coś co nie jest łatwo przenawozić itp. Czy najlepiej BioTabs+ coś tam... Bo w następnym sezonie myślę nad około 15-16 Pannami, a do takiej ilości to mnie trochę drogo wyniesie w BioTabs

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+