Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Vaporizer - pytanie


Siema-Źą

Recommended Posts

13 godzin temu, Siema-Źą napisał:

dzięki za porady :) wbiłem na stronke poczytam trochę zaraz, a jeszcze coś takiego znalazłem od Davinci http://get-vapo.com/vaporizer-davinci jak byście go ocenili ? bo coś piszą w opisie, że para czasem może być zbyt gorąca i no sam nie wiem a byłby on idealny cenowo do mojego portfela na ten czas. i ten magic co podałeś w komentarzu też mnie zastanawia coś więcej na jego temat mógłby ktoś powiedzieć np do ilu stopni on się rozpędza ? bo coś czytałem że regulacji nie ma ;/

 

Pierwszy DaVinci to już dość przestarzała konstrukcja, obecnie możesz w tej cenie dorwać przynajmniej kilka lepszych modeli, choćby wspomniany wcześniej Storm. W porównaniu z Ascentem pierwszy DaVinci daje w mojej ocenie znacznie słabszą parę i jest zdecydowanie mniej wydajny.

Magic Flight Launch Box faktycznie nie ma stabilizacji temperatury - musisz w odpowiednim momencie zwolnić wciśniętą baterię, aby nie przypalić materiału. Da się to jednak szybko opanować i po paru pierwszych sesjach nie stanowi to już problemu. MFLB to dobry i solidny vaporizer, natomiast konieczność kontrolowania temperatury jest uciążliwa jeśli np. chcesz się skupić na oglądaniu filmu. Jeśli chcesz urządzenie, które po prostu włączasz i korzystasz, to poszedłbym w kierunku czegoś ze stabilizacją temperatury. Na pierwszy zakup mogę polecić w tym przedziale cenowym jeszcze Flowermate V5.0s.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Siema-Źą napisał:

ok :) a mini wiesz jak się sprawuje ? https://vapuj.pl/flowermate-v5s-mini-pro.html bo tu takiego znalazłem niby się fajny wydaje 

Jeśli chodzi o jakość pary to oba sprawują się dokładnie identycznie. Różnica jest taka, że:

- jest mniejszy,

- można go używać jako powerbanku,

- ma o połowę mniej pojemną baterię

Natomiast sam sklep bym raczej odradzał - polecają np. niebezpieczne dla zdrowia Titany (i masę innego chińskiego badziewia za parę $) i sprzedają je nieświadomym ludziom nic sobie nie robiąc z tego, że są wykonane z niebezpiecznych dla zdrowia materiałów - zwróć uwagę, że renomowane sklepy zagraniczne, jak np. holenderski VapoShop czy amerykański VapeWorld takich rzeczy w ogóle nie sprzedają. A np. kupując PAX'a 2 w sklepie, do którego wkleiłeś link dostajesz tylko 3-letnią gwarancję sklepu, zamiast 10-letniej gwarancji producenta, która obowiązuje tylko u autoryzowanych przedstawicieli. Więc jeśli już mówimy o sklepach, których lepiej unikać, to jest to dobry przykład - nie traktuje klienta uczciwie. Choć to oczywiście tylko moja opinia. 

Edytowane przez VapoManiak
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Siema-Źą napisał:

ok :) a mini wiesz jak się sprawuje ? https://vapuj.pl/flowermate-v5s-mini-pro.html bo tu takiego znalazłem niby się fajny wydaje 

Edit: Flowermate V5.0s Mini w wersji PRO ma też regulację temperatury z dokładnością do jednego stopnia, a V5.0s, o którym mowa była wcześniej posiada 3 ustawienia temperatury. 

Różnica pomiędzy kolejnymi generacjami Flowermate (niezależnie czy mini, czy w normalnym rozmiarze) jest taka:

- V5.0: jedno ustawienie temperatury

- V5.0s: 3 ustawienia temperatury

- V5.0s PRO: pełne spektrum temperatur (regulacja co 1 stopień)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
O 11.10.2016 o 09:19, VapoManiak napisał:

Natomiast sam sklep bym raczej odradzał - polecają np. niebezpieczne dla zdrowia Titany (i masę innego chińskiego badziewia za parę $) i sprzedają je nieświadomym ludziom nic sobie nie robiąc z tego, że są wykonane z niebezpiecznych dla zdrowia materiałów - zwróć uwagę, że renomowane sklepy zagraniczne, jak np. holenderski VapoShop czy amerykański VapeWorld takich rzeczy w ogóle nie sprzedają. A np. kupując PAX'a 2 w sklepie, do którego wkleiłeś link dostajesz tylko 3-letnią gwarancję sklepu, zamiast 10-letniej gwarancji producenta, która obowiązuje tylko u autoryzowanych przedstawicieli. Więc jeśli już mówimy o sklepach, których lepiej unikać, to jest to dobry przykład - nie traktuje klienta uczciwie. Choć to oczywiście tylko moja opinia. 

Właśnie zauważyłem że VapoManiak odradza mój sklep. Jest to krzywdząca opinia poparta jakimiś bzdurami, więc chciałbym odeprzeć jego argumenty.

Najpierw odnośnie Titana. Orginalne Titany 2 Hebe od VS nigdy nie "śmierdziały" intensywnie plastikiem. Oczywiście na rynku jest sporo tańszych urządzeń nie pochodzących od VS, które mają różną jakość. Wiele z nich w celu obniżenia ceny ma użyte tańsze materiały, podejrzewam że VapoManiak miał styczność właśnie z takim urządzeniem. Jakieś 2 lata temu T2 był jednym z fajniejszych vapków przenośnych w przystępnej cenie i wtedy go polecaliśmy.

Jeśli chodzi o gwarancje do PAX2 to 10 letnia gwarancja producenta oczywiście obowiązuje, ale nie da się jej zrealizować przez nas. Trzeba to robić bezpośrednio u Ploom. Ploom nie ma niestety oficjalnego dystrybutora w europie i dlatego trzeba samodzielnie odsyłać do USA. Większość europejskich sklepów ma takie warunki a nawet gorsze bo ustawowe 2 lata. My mamy 3 lata! Oczywiście każdy oferuje gwarancje producenta ale nikt już nie wspomina że trzeba ją realizować samodzielnie u producenta, czyli w USA.

Mamy na sklepie wiele dostępnych urządzeń, jak to bywa lepszych i gorszych o zróżnicowanych cenach. Mamy produkty oryginalne. To że jakiś inny sklep niema produktów które my akurat oferujemy to jest dla mnie jedynie argument na ich niekorzyść. Jeśli nie podoba Ci się jakiś produkt to nie musisz go kupować, a nawet możesz zwrócić nieużywany do 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli miałbym coś doradzić odnośnie vaporizerów przenośnych, to DaVinci oraz Vapki od Flowermate to dobry wybór. Ale są to urządzenia w których grzeje tylko komora - kondukcyjne, warto rozejrzeć się za hybrydami kondukcyjno-konwekcyjnymi. Mogę polecić nowość u nas, model CFX: https://vapuj.pl/cfx.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

To dla przykładu - jeśli ktoś kupuje PAXa 2 / PAXa 3 i chce mieć święty spokój - zachęcam do kupna sprzętu w naszym sklepie www.vapefully.com/pl, gdzie realizujemy gwarancję przez 10 lat, tak jak bozia przykazała :). Więc jeśli nie chcesz wysyłać sprzętu do Stanów, to zapraszamy do nas. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem PAXa i wielu innych marek. 

Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+