Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Lemon Haze x White Russia, Sweat Beaty x C+, BoubleGum


Recommended Posts

Dziękuję za wypowiedź,

Wiesz jeżeli o chodzi o składanie jaj to w momencie trimowania nie zauważyłem, żadnych jaj (chyba, że są one takie małe, że w żaden sposób są niedostrzegalne). Nie znam się na tych kwestiach, pozostaje tyli liczyć na to że nie złożyły ścierwa. No na razie idzie WC, zobaczymy co będzie po nim.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, 

Ostatnie dwie rośliny zostały ścięte. Lemon-haze-x-white-russia i sweat-beaty x c. Zdjęcia obrazują wszystko.

Jednak co pragnę podkreślić i jeszcze raz podziękować za pestki od SmakMaroca999. To co z jego pestek wyrosło to ja jestem w szoku sam. Myślę, że to najlepsza i najwyżej wagowo roślinka. Szkoda tylko, że właściciel pestki nie chce się już nimi podzielić :(. Na jednym ze zdjęć jest główny szczyt beatki. Jak dla mnie waga mówi za siebie. Po za tym kwiatostany są strasznie ale to strasznie twarde.

Lemonek w mniejszczej doniczce, dał ile dał. Zawsze pachniało cytrynką w namiocie :).

Myślę, że można zamknąć mój growlog.

Dziękuję obserwatorom, wynik odwiedzin o czymś tam świadczy. Wyrażam wdzięczność dla wszystkich którzy aktywnie uczestniczyli w różnorakich dobrych wskazówkach. Serdeczne pozdrowienia wszystkim. 

large.20161218_175217_resize.jpglarge.20161218_184314_resize.jpglarge.20161218_184324_resize.jpglarge.20161218_184331_resize.jpglarge.20161218_184343_resize.jpglarge.20161218_184356_resize.jpglarge.20161218_194351_resize.jpglarge.20161218_195313_resize.jpglarge.20161218_200923_resize.jpg

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

baedzo ładne porosły i bedziesz miał co smalić a z pestkami bym się z checia podzielił ale niestety jestem poza krajem a moja kobieta już kilka razy wysłała innym nie to co trzeba wiec lepiej odezwę się osobiście jak będę na miejscu niż pózniej słuchał że coś hermi a to bedzie regular.Życzę smakówy!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+