Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Automatyyy


putin2609

Recommended Posts

Siemanko :) I już 38 dzień a pogoda ładna się zapowiada ^^

Dziś dokarmiłem je dolistnie florovitem na kwitnienie oraz zostały podlane tym samym. :D

A więc tak: trzy automaty napewno są ponieważ już kwitną a więc 2 x ak472 auto a trzecia nie wiem.

Jedna jeszcze nie pokazała płci więc podlałem florovitem na flo  a mutant puścił w końcu liście z samego dołu a góra dalej stoi.

Zapraszam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mordo lałem florovit na kwitnienie dolistnie tez florovit i beta chikol  http://www.ekologiawogrodzie.pl/stymulatory-wzrostu/beta-chikol-dawniej-biochikol-na-wzmocnienie-roslin symulator wzrostu ostatni tydzień samą wodą żeby nawozy wypłukać. To zdjęcie robione 2 dni temu a z dnia na dzień wyglądają 100% lepiej.:) Myślę że jeszcze 1,5 miesiąca że będzie ładna pogoda coś tam z tej pełno sezonowej będzie, dobre i 5 g xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaki ma sklad ten florovit ? Jakie NPK "proporcje " ?

To lej jej juz tylko nawoz na kwitnienie moze pójdzie...

Jak mozesz im kupic  plagron alga bloom nawet 100ml - 250 ml wystarczy i lej im 150 % dawki (10ml na 2l ) wody albo dokup sobie  pk  ( Potas, fosfor ) i dodaj do tego florovitu 

1 Plagron alga bloom 150% dawki ( co 7 dni ) 2 Litry wody na roslinke  i pod koniec ripen 2 ostatnie tygodnie  (+ - 10 dni ) , ( 2 podlania )

     Albo 

2 Florovit + pk 13/14  ( 2l wody na roslinke )

7 dni =  2 podlania   1× z nawozem , 1 × sama woda   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+