Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Niedobory? Problem!


Recommended Posts

Cześć, otworzyłem dzisiaj boksa i moim oczom ukazał się mało ciekawy widok, trzeba działać, póki jest czas! Roślina ma około 30 dni, od ponad tygodnia w fazie flo. Mniej więcej po pierwszych dwóch tygodniach pierwsza dawka biohumusa z ekodarpolu (organiczny), podawany co drugie, czasami trzecie podlanie. Jak zaczęła kwitnąć, dostała biohumusa na kwitnienie - też organiczny, raz się zdarzyło, że podlałem dwa razy pod rząd nawozem - raz na weg, a drugi na flo - bo zaczeła intensywnie kwitnąć i chciałem jej dać papu. Siedzi w ziemi canna terra pro. Podlewana wyregulowaną wodą - ph 6-6,5. Podlewana co 3-4 dni, wlewam w nią zawsze 1,5 litra wody - ostatnie dwa podlania ledwo ledwo wypłynęło tej wody, a przy doniczce 5L, powinno więcej, tak mi się wydaje. Na kilku liściach to co widać na zdjęciach, niektóre łodygi - też patrzeć na zdjęcie, a cała wygląda bez wigoru i tak jakby jej brakowało wody, albo jakby była uduszona nadmiarem wody - palec wbity na kilka centymentrów i jest chłodno, ale nie wilgotno - jutro miała być podlana, max. pojutrze.

 

Co robić? Czego brakuje? Myślałem,żeby ją przelać wodą albo wodą z nawozem - bo teraz chyba wypada jej nawóz - musiałbym sprawdzić w zeszycie i sprawdzić jakie pH z niej wypłynie.

 

large.m1.JPGlarge.m2.JPGlarge.m3.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+