Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

problem z okresleniem płci automaty czy to mozliwe


Ali1980

Recommended Posts

47 minut temu, arturprawdziwy napisał:

gdzies 45 dzien jest ale tak jak przegladalem fora i galerie jakby to byly jajca to by chyba nie kwitly normalnie tylko w miejscu szcytow tez by sie jajca robily?

ale zaraz, to znaczy że one już kwitną? 45 dzień to bardzo późno, jajek żadnych nie ma na tej roślinie ale dziwi mnie fakt że to 45 dzień a tam nie ma czegokolwiek co by wskazywało na płeć, no chyba że jest w innym miejscu niż to które wiadać na zdjęciach, jesteś pewien że to af? co to za odmiana (producent)?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skoro masz ich sporo tak jak mówisz to chyba nie ma powodu przejmować się na zapas tą jedną, może taki genotyp a może jakimś cudem zawieruszyła im się jakaś sezonowa odmiana i trafiła do Ciebie (chociaż jedyne nasiona jakie widziałem u bulk to wyłącznie automaty ale nie wiem, może mają też sezonówki), jeśli masz je pod lampą to 12/12 i będziesz wiedział co to jest kosztem utraty paru gram z pozostałych automatów przy tym fotoperiodzie, ja na Twoim miejscu nie przejmowałbym się tą jedną mając w zanadrzu te kilkanaście-kilkadziesiąt af i spokojnie poczekał doglądając czy nie puszcza jajek 

edit
teraz doczytałem że masz je na spocie, zdjęcia trochę mnie zmyliły bo wyglądają jak robione w pomieszczeniu, obstawiam że jest żeńska bo ma charakterystyczne zalążki ale nie widzę włosków, trzeba poczekać 

Edytowane przez Pawlacz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Pawlacz napisał:

skoro masz ich sporo tak jak mówisz to chyba nie ma powodu przejmować się na zapas tą jedną, może taki genotyp a może jakimś cudem zawieruszyła im się jakaś sezonowa odmiana i trafiła do Ciebie (chociaż jedyne nasiona jakie widziałem u bulk to wyłącznie automaty ale nie wiem, może mają też sezonówki), jeśli masz je pod lampą to 12/12 i będziesz wiedział co to jest kosztem utraty paru gram z pozostałych automatów przy tym fotoperiodzie, ja na Twoim miejscu nie przejmowałbym się tą jedną mając w zanadrzu te kilkanaście-kilkadziesiąt af i spokojnie poczekał doglądając czy nie puszcza jajek 

edit
teraz doczytałem że masz je na spocie, zdjęcia trochę mnie zmyliły bo wyglądają jak robione w pomieszczeniu, obstawiam że jest żeńska bo ma charakterystyczne zalążki ale nie widzę włosków, trzeba poczekać 

zdjecia zrobilem w pomieszczeniu bo wzialem tego krzuna do domu, na spot nie nosze aparatu i telefonu wiec nie mialbym jak zrobic zdjecia,jestv wsadzona juz do doniczki i po prostu ja wywioze w inne miejsce w tej doniczce ale to nie sa jajca na 95% jakbym mial 100% pewnosci to juz by stala na spocie z kolezankami 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+