Skocz do zawartości
thc-thc

grower

problem z okresleniem płci automaty czy to mozliwe


Ali1980

Recommended Posts

witam mam problem bo pojechalem dzisiaj na spota mam tam dosc sporo automatów i znalazlem takie cos na jednym z nich,wszystkie juz zaczely kwitnac pojawily sie tydzien temu biale wloski, na tym jednym tylko nie zaczely sie formowac szczyty i nie puscil wlosków ,czy to są jajca?na niektórych krzakach też mam takie coś tylko ze one normalnie kwitna czy mam sie czym martwic , czy to jest mozliwe zebym mial na automatach jajca? prosze o rade bo jestem wykonczony psychicznie;-(

jajca 002.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tu ani jajec ani preflowerów nie widzę (jako takich), z drugiej strony zalążki wyglądają jak te z których wyrastają preflowery ale na tym dalszym widać coś w rodzaju jajeczek(?)...trudno cokolwiek stwierdzić na podstawie tego zdjęcia-przynajmniej dla mnie, dostarcz jutro zdjęcie tego dalszego zalążka bo zaczęło mnie interesić 

ps. dla mnie to tam wiesz ale średnie miejsce na taki temat wybrałeś, zaraz zaczną się czepiać 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, Pawlacz napisał:

ja tu ani jajec ani preflowerów nie widzę (jako takich), z drugiej strony zalążki wyglądają jak te z których wyrastają preflowery ale na tym dalszym widać coś w rodzaju jajeczek(?)...trudno cokolwiek stwierdzić na podstawie tego zdjęcia-przynajmniej dla mnie, dostarcz jutro zdjęcie tego dalszego zalążka bo zaczęło mnie interesić 

ps. dla mnie to tam wiesz ale średnie miejsce na taki temat wybrałeś, zaraz zaczną się czepiać 

tego krzuna wyrwalem tamte kwitna normalnie ale na niektorych jest takie cos

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czym się stresujesz? mam nadzieję że płeć rośliny nie jest dla Ciebie powodem do stresu :D z lewej strony widać jakby dojrzały (brązowy) preflower ale to raczej niemożliwe skoro mówisz że roślina dopiero ma okazać płeć...dziwne. to roślina z indoorka? poczekaj jeszcze trochę, nie ma co ciśnieniować, na razie nic konkretnego tu nie widać, jak okaże płeć to nie będziesz mógł się pomylić ;)

ps. nie ma miejsc na roślinie na których są jakieś lepsze oznaki płci?

Edytowane przez Pawlacz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Który dzień? U mnie afy określiły się dosyć późno ok. 28-30 dzień. Jeśli masz wątpliwości co do tych zalążków to absolutnie nie są to jajca, włochów też nie widać. Odczekaj na spokojnie i kontroluj przynajmniej co 2 dni gandziuchy żeby Ci nie popyliło (o ile nie chcesz). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+