Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Delicious Seeds - La diva


Supreme

Recommended Posts

Hodował ktoś z Was tą konkretną odmianę? Pytam, bo mam jedną roślinę, właśnie tą odmianę i ona w 15 dniu ma (UWAGA!), 8-9cm wysykości - licząc od ziemi i chyba już wypuściła najwyższy szczyt! Genetycznie tak ma czy 20cm od szczytu do ledów to było za blisko?

 

@SmakMaroca999 Wiem, że pisałeś, że u Ciebie była niska i krępa, ale aż tak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, GrowLike! napisał:

je*ie dziadem :) bardzo!

To chyba nasiono, nasionku nie jest równe. Bo u mnie zapach bardzo znikomy, a jest w zaawansowanym flo, bez żadnego filtra. ;) Okno jedynie uchylone od pomieszczenia. Po przystawieniu nosa do topa, czuć lekko nutkę cytrusów. Może przez to, że siedzi pod ledami, a nie się smaży pod jakimś hpsem, tudzież cflem. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, Supreme napisał:

To chyba nasiono, nasionku nie jest równe. Bo u mnie zapach bardzo znikomy, a jest w zaawansowanym flo, bez żadnego filtra. ;) Okno jedynie uchylone od pomieszczenia. Po przystawieniu nosa do topa, czuć lekko nutkę cytrusów. Może przez to, że siedzi pod ledami, a nie się smaży pod jakimś hpsem, tudzież cflem. ;)

Nasionko, nasionku nie rowne?  rolnik, rolnikowi nie rowny :)

Jak jej nie czuc na zaawansowanym flo to ona klepie bide.

Mozesz wstawic foty bez leda?

Temat zapachu u konopi jest bardzo ciekawy zwlaszcza na przejsciach granicznych :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiadomo, że zapach się unosi w powietrzu - ale nie jest on na tyle intensywny, że (hipotetycznie) zakłądając, że zapraszasz gości do salonu, gdzie w pokoju obok stoi box bez filtra, ale drzwi są zamknięte - nie musisz się martwić oto, że temat zostanie wyniuchany. Mi ten zapach w ogóle nie przeszkadza, może też mam inną tolerancję na zapach - chociaż zadnej innej uprawy nie wąchałem, poza swoją. ;)

 

Nie mam teraz możliwości strzelenia takich zdjęć, ale na dniach będę miał miejsce, żeby to zrobić, więc zrobię i wrzucę. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+