Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nawozy - jakie?


Supreme

Recommended Posts

Dawno mnie nie było. Cześć. W pierwszej uprawie, leciałem na biohumusie - organicznym i jakimś innym na wegu - mineralnym. Będę najprawdopodobniej ładował jedną pestkę do ziemi i w sumie podszedłbym do tematu bardziej pr0. W jakie nawozy organiczne warto się zaopatrzyć, żeby dać roślince to co najlepsze? Pytam o fazę weg i flo. Interesują mnie tylko organiczne i producenci, którzy mają w swoich ofertach produkty w jak najmniejszej ilości ml - np. 250 - bo więcej mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ci mogę powiedzieć tylko coś na temat biobizz. Nawozy bio, buteleczki po 250ml, cały zestaw - grow, bloom, top max, root juice, alga mic, bioheaven - wychodzi względnie tanio. Nie ma raczej możliwości przenawożenia, no chyba że być lał kilkunastokrotne dawki, to może wtedy. Efekty spoko, ale bez rewelacji. Ziemia marketowa, oświetlenie najtańsze led, około 60% mocy w stosunku do HPSa, który byłby wskazany na daną powierzchnię. Rośliny zdrowe od startu do mety. Zero problemów. Dawkowaliśmy niby według tabeli, ale tak bardziej na oko :) Przypuszczam, że z ziemią biobizz lightmix lub inną dedykowaną i mocniejszym oświetleniem byłoby lepiej. Ale ogólnie spoko. Polecam. Teraz nastawiamy się na Advanced Nutrients. Niekoniecznie organiczne. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+