Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Nawozy - jakie?


Supreme

Recommended Posts

Dawno mnie nie było. Cześć. W pierwszej uprawie, leciałem na biohumusie - organicznym i jakimś innym na wegu - mineralnym. Będę najprawdopodobniej ładował jedną pestkę do ziemi i w sumie podszedłbym do tematu bardziej pr0. W jakie nawozy organiczne warto się zaopatrzyć, żeby dać roślince to co najlepsze? Pytam o fazę weg i flo. Interesują mnie tylko organiczne i producenci, którzy mają w swoich ofertach produkty w jak najmniejszej ilości ml - np. 250 - bo więcej mi nie potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Ja ci mogę powiedzieć tylko coś na temat biobizz. Nawozy bio, buteleczki po 250ml, cały zestaw - grow, bloom, top max, root juice, alga mic, bioheaven - wychodzi względnie tanio. Nie ma raczej możliwości przenawożenia, no chyba że być lał kilkunastokrotne dawki, to może wtedy. Efekty spoko, ale bez rewelacji. Ziemia marketowa, oświetlenie najtańsze led, około 60% mocy w stosunku do HPSa, który byłby wskazany na daną powierzchnię. Rośliny zdrowe od startu do mety. Zero problemów. Dawkowaliśmy niby według tabeli, ale tak bardziej na oko :) Przypuszczam, że z ziemią biobizz lightmix lub inną dedykowaną i mocniejszym oświetleniem byłoby lepiej. Ale ogólnie spoko. Polecam. Teraz nastawiamy się na Advanced Nutrients. Niekoniecznie organiczne. 

Link to comment
Share on other sites

Spoko też cenowo wychodzi zestaw na outdoor BioTabs Guerrilla

Nawozy to nie wszystko, na outdoor minimum 25L gleby, nie może być byle jaka, w zależności jakie nawozy wybierzesz możesz brać od lightmixów po gotowe mieszanki typu growmixy.

 

Trochę nie za późno ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+