Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Advanced Nutrients - co wrato kupić?


Dzielnicowy

Recommended Posts

Hej.

Mam pytanko. Co według Was, najlepiej osób które miały do czynienia z tą marką, warto byłoby kupić z Advanced Nutrients?

Myślałem nad podstawowym zestawem Grow 0.5l, Bloom 0.5l, Micro 0.5l i do tego zestaw VooDoo, B52, Big Bud i Overdrive, wszystkie 0.25l. Jest to jeszcze w miarę tania kombinacja i powiedzmy polecana przez producenta, jako zestaw hobbyst, czy jakoś tak. 

Jak tak patrzę, to z tego AN jest od cholery różnych odżywek. Growy I Bloomy są jeszce podzielone na A i B. Ukorzeniaczy też ze 4 rodzaje. Pełno innych cudacznych buteleczek. Pogubić się w tym wszystkim można. 

Czy warto zainwestowac w ten zestaw co podałem? Może z któregoś elementu zrezygnować i zastąpić czymś innym?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panie @Dzielnicowy micro,grow i bloom to minerały i jak i big bud wiec na koniec dobrze mieć flawees finish .Ja bym zrezygnował z b-52 i zastąpił go Nirvaną bo to te same kwasy humusowe plus aminokwasy i witaminy z grupy B.Z ovedrive też bym odpuścił i dorzucił bud candy który w połączeniu z big budem daje kapitalne wyniki.Na korzenie voodoo wystarczy no chyba ze dysponujesz kasa to polecam dodać tarantule to 51 szczepów bakterii i grzybów.Ja w swoich uprawach z seta micro,bloom i grow prawie wcale nie używałem growa.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O tej nirvanie też myślałem. Ciężko dojść co i jak z ich nawozami. Nie mogę też rozszyfrować, co jest organiczne a co mineralne. I te poziomy umiejętności. Wychodzi na to, że na najwyższym powinieneś mieć 12-15 różnych odżywek i w zasadzie wszystkich używać. A to już spora kasa. Z tego co widzę Iguana Juice jest chyba organiczna. A te Jungle Juice, Sensi i Connoiseur? Co to jest? Czym to się różni?

Mówisz dodać Tarantule. Dodać, w sensie połączyć z Voodoo, czy zamiast Voodoo?

A co to są  Sensi Sym i Piranha? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+