Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co może wyrosnąć z tych nasion?


Dzielnicowy

Recommended Posts

Mam pytanie.

Znajomy miał Lemon Skunka Auto.

Po wysuszeniu znalazł w nim 6 ładnych nasion.

Skąd te nasiona?

Czy roślina nie była jednak w 100% fem?

Czy może musiała zostać zapylona, skoro dała nasiona?

Wcześniej w boxie miał White Russian Auto, które mu się pohermiło pod koniec i powyskakiwało troszkę "bananków". Poobrywał je, ale możliwe że wystrzeliły trochę pyłku do boxa i pyłek mógł osiąść na ściankach. Boxa nie mył, tylko leciał dalej z nową roślinką, wyżej wspomnianym Lemonem. Czy ten pyłek, o ile w ogóle mógł być pozostawiony przez White Russiana, mógł zapylić Lemona i stad te nasiona?

Jeśli tak, to co może być z tych nasion?

Jakiś mix White Russian x Lemon Skunk? Automaty czy fotoperiody? Fem czy regular?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ze stresu raczej by się ten Lemon nie zapylił sam, w tym sensie, że nie miało co jej zestresować. Chociaż kto wie. White Russian miał stres od częstego zmieniania światła i się pohermił. Ale tylko minimalnie. Hmmm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Gdyby były wszystkie fem, to by było super. 

A może być tak, że nasiona z takiego automatu okażą się nie auto, tylko fotoperiod?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę zadziwa mnie wątek stresu u roślin. Nie żebym był jakiś specjalista ale dla mnie to jest urban legend. Wiadomo przesadzasz, przycinasz, rozkładasz - formujesz gałęzie to jest wykonywane cierpliwie nie na chybcika.

Z nasion bedą kiełki itd. Co wyrosnie musisz zbadać sam. Jest miejsce są chęci będzie zabawa.

Mam taką dziewczyne zwaną mutantem, wyrosła gidyja na parapecie i spowrotem wróciła do szafy.

Obserwuje. Rób podobnie :).

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+