Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

,Projektowanie wydajnych paneli LED COB najnowszej generacji po niskiej cenie


Gość

Recommended Posts

Tylko tą gwarancję mógłbyś dać dłużej jak na miesiąc :laugh:

Co to jest miesiąc... tydzien powiedzmy że przesyłka, potem jak ktos w ogóle od razu zacznie grow to  nawet 15dni nie poświeci... Dałbyś z pół roku, albo 8 miesięcy, jesli jesteś pewien produktu jaki sprzedajesz. Chyba że pewien nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niech będzie te pół roku ;) jestem pewien produktu, to są profesjonalne lampy po małej cenie tym bardziej dałem trochę poprawek i wiem że wszystko działa jak należy, ale sama cena aktualna tylko do końca miesiąca jak ktoś chce się załapać. jak mam robić kolejne (rezerwacja na następny miesiąc już) to zapraszam na pw, chociaż nawet po przecenie stara cena jest niska jak za swoją jakość względem innych lamp, sprzęt wysyłam w dyskretny sposób bo dbam o nasze bezpieczeństwo i za każdym razem wszyscy byli zadowoleni

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Promocja 350 zł za każde 100 wat tylko do końca kwietnia, zapraszam do zakupów. Niżej ceny nie opuszcze, w growshopach takie rzeczy od tysiąca w góre. Daje gwarancje i zachęcam również do tanich systemów hydro/aeroponicznych, nigdzie takich cen nie znajdziecie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+