Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problem z suszeniem


Destroyed

Recommended Posts

Witam forumowiczów,jako iż zamierzam rozpocząć hodowlę (hoduje to sie świnie w chlewe, a konopie sie uprawia-Admin) wykryłem już problem,i jest on bardzo sporym problemem.Planuję od maja hodować automaty,więc myślę że do połowy czerwca będę już zaczynał suszyć.Problemem jest to,iż nie będę mógł suszyć tego w domu,ponieważ mieszkam u teściowej a nie chcę wylotu pod most :D Mieszkamy w domu wielorodzinnym i jest w nim puste mieszkanie,otwarte w stanie surowym.Wpadłem na pomysł suszenia w kolumnie głośnikowej,podzielonej deską na pół w tym mieszkaniu.Przelot powietrza w mieszkaniu jest ok,wilgotności raczej nie będzie bo to wakacje,a z przodu kolumny jest bramka szumu,więc nie będzie problemu z wentylacją.Chciałem się zapytać czy jest to dobry pomysł,jeśli nie to proszę o jakieś porady.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak w maju zasiejesz to do polowy czerwca nie wyrobisz się , polowa lipca ok. Zapach suszacych się topow jest taki silny ze jak dom ma 3 pietra to bez filtra węglowego zapomnij . Najwyżej susz to gdzieś na zewnątrz gdzie promienie słoneczne nie dochodza, obczaj pogodę żeby niepadalo tak 5 dni i kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No jakies pudło z dziurami gdzieś w cieniu, a jak w domu uprawa to filtr weglowy musisz mieć, czyli suszyc możesz w boxie czy szafie tam gdzie będziesz uprawial. Czyli domowa partyzantka tak, jak masz juz szafę to dajesz do niej druga mniejsza szafę, led nie grzeje tak, filtr+wentylator,jakieś komputerowe wiatraki na mieszaki i dasz rade spokojnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli nie chcesz przypału z teściową i potem dalszych perypetii to odpuść uprawę. To sport dla ludzi o mocnych nerwach :) . A jeśli myślisz, że do Maja się ogarniesz z tematem to jesteś w błędzie. Zrobienie sadzonek potem wizyty na spocie, żeby doglądnąć, suszenie etc. Przemyśl to sto razy zanim coś zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+