Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy wszystko jest w porządku ?


Skaze

Recommended Posts

Ty serio pytasz ?  :Facepalm:  Przepraszam za szczerość , ale PO KIEGO SIĘ LUDZIE BIERZECIE ZA UPRAWĘ JAK NIE MACIE BLADEGO POJĘCIA CO I JAK ! Aż tak się nie chce szukać i CZYTAĆ informacji ?! 

 

 

Kwitnie - odstaw nawozy na weg (już dawno to powinieneś zrobić) i nawozy na flo zaczni podawać. Od połowy dawki. BLOOM - to nawóz na kwitnienie - jak sama nazwa wskazuje....

 

Ostatni raz pomagam "nygusom" ;) - bez urazy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Rower - a gdzie tam są tabsy ? I co Ty znowu o tych tabsach ? Co to ma do rzeczy ? Chłopak pewnie nie wie nawet co to BioTabs.

Skup się na tym co napisał. A azot na flo w tej fazie jest potrzebny - w nawozach na flo jest również azot i to w dawkach dostosowanych do flo. Nadmiar azotu ws3muje flo a BioBizz Grow mimo że organik ma go całkiem sporo.

I nie napisałem , że jest ograniczone flo czy wstrzymane - nie czytasz ze zrozumieniem (znowu) - tylko że używany dalej może do tego doprowadzić i tylko tyle. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Scooby-Doo proponuje zebys rozpisal tabele dla biobizz od nowa,bo wyglada na to ze tylko Ty wiesz jak stosowac te nawozy.

Nie dyskutuje z toba bo nie potrafisz przeczytac tabelki od producenta,a dajesz rady na lewo i prawo.

Bio bloom z top max same slabo na flo, bio grow ma stosunkowo duzo P,K i nie mozna odstawic go w 100%, przynajmniej na poczatku flo.

Mam te nawozy uzywam ich i wiem co mowie, razem z nimi uzywam bio heaven i bloombastic od Atami.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+