Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy wszystko jest w porządku ?


Skaze

Recommended Posts

@Rower - Brawo Ty  B) Masz rację nie potrafię czytać tabel - dobrze , że wogóle potrafię czytać B)  Mistrzu od tabel :laugh:

Odnośnie BioBizza mam wyrobione zdanie i nie jest ono dobre - są niebo lepsze nawozy. Ale przecież Ty to wiesz ;) Twoje wieloletnie doświadczenie idzie w parze doświadczeniem na forum - jak mniemam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Rower - Brawo Ty  B) Masz rację nie potrafię czytać tabel - dobrze , że wogóle potrafię czytać B)  Mistrzu od tabel :laugh:

Odnośnie BioBizza mam wyrobione zdanie i nie jest ono dobre - są niebo lepsze nawozy. Ale przecież Ty to wiesz ;) Twoje wieloletnie doświadczenie idzie w parze doświadczeniem na forum - jak mniemam :)

Co do biobizz zgodze sie z Toba :D dlatego jak wyzej napisalem dolozylem bloombasic od Atami (N 0,P 9, K 12)bo ma moc i podnosi ph.

Argumenty twoje sa dziecinne :laugh: tak  wszyscy widza ze to nowe konto, czyli jak nowy to pewnie sie nie zna.

Samo bio bloom (N 2, P 7, K 4)  ma za malo N, P,K dlatego trzeba stosowac razem z  bio grow (N 4, P 3, K 6).

Prosze Scooby jestes juz tak dlugo na forum to pewnie jestes wstanie wyjasnis z kad ma roslina pobrac P,K z bio grow ktore poleciles odstawic? 

Mam nadzieje, ze nieswiadomie kazales odtstawic podstawowy nawoz z zestawu,a nie ze zwyklej zawisci ze jakis nieoczytany gosc uprawia sobie konopie i niezgrabnie zapytal sie o pare porad.

Zaczoles go niszcyc na samym poczatku i na dodatek wprowadziles w blad.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z kąd ? Z BioBloom - wystarczy :) Do tego TopMax i nie powinien mieć problemów - tak samo jak ja gdy stosowałem BioBizz ;)

A radziłem mu odstawienie z prostych przyczyn - świerzaki mają tendencjie do nadgroliwości - jak pewnie wiesz sam kiedyś zaczynałeś - ja też z resztą. I spieprzyłby całkowicie sprawę gdyby przesadził z BioGrow - więc lepiej odstawić a gdy by się zaczeły - w co wątpię - ostre deficyty Azotu - wtedy nie było by problemu dołożyć dawkę czy dwie  :)

 

Bez urazy z mojej strony :) Nie niszczyłem nikogo - ja nie z tych co na wstępie zniechęcają - wqurwia mnie tylko ignorancja i brak chęci chłonienia wiedzy zanim się zacznie uprawę - bo później poprostu  bardziej żal mi cierpiących przez powody wymienieone powyżej roślin niż "ogrodników" 

 

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+