Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaka odmiana pozwoli chociaż raz jeszcze to przeżyć? Wybór odmiany.


PisiontyWieśław

Recommended Posts

Witam, pomoże ktoś w wyborze? Od razu napiszę, że prawię nie palę, zawsze tylko na zakończenie sezonu kilka razy żeby susz ocenić i tyle. Raz dostałem od znajomka palenie, wywaliłem lufę z bonga wodnego i nic, tylko płuca gryzły pewnie od chemii z nawozów albo było nie wysuszone dobrze ale mniejsza z tym, po kilku minutach zapaliłem drugie bongo czyli kolejna lufa poszła. Poczułem jak by to nazwa lekkie wejście, odłożyłem bongo w pewnym miejscu i mówię idę do domu, zjem i spać bo nic nie siekło. Nagle w drodze do domu, uderzenie w łeb takie jak by mi ktoś cegłą przyjebał. Kręciło mi się w głowie, nogi z waty jak bym pijany na maksa był, zalało mnie potem. No i to co muszę wręcz powtórzyć w swoim życiu, nagle dreszcze po całym ciele, takie podniecenie bym to nazwał, śmiechawa i ślinotok. W oczach miałem całkowitą ciemność (była zmrok, ale po zapaleniu ciemność) i tylko w miejsce w które patrzyłem było coś tam w wąskim zakresie widać, mimo że deszcz nie padał słyszałem go i czułem go na swojej skórze jak na mnie pada. Usiadłem na przystanku żeby przestało mi się kręcić w głowie, przejechał autobus, po chwili się skapnąłem że słyszę go cały czas, mijał mnie tak z 30min non stop. Przede mną było drzewo, wydawało mi się że ono żyje, nabrało takich dziwnych kolorów, takie wyraziste jak z kreskówki. Nóg prawie nie czułem już w tym momencie, jak bym ich nie miał, gdy szedłem do domu cały czas mi się wydawało że nie mam ziemi pod nogami i lecę, zapadając się w dół powoli. Gdy dotarłem do domu, miałem ogromną ochotę na film, po jego włączeniu tak mnie zmogło że usnąłem na siedząco. Panowie jaka odmiana pozwoli mi chociaż w połowie podobną fazę osiągnąć. Dodam, że chcę zrobić mikro boxa na kształt kolumny, o wymiarach powiedzmy 30cm x 30cm x 60cm, do środka 2x 32w Philips Tornado i robić na light mixie organica. Zastanawiam się między Amnesia Haze od Oriona, Amnesia Haze od RQS albo LSD od Pro Seeds. Co myślicie na ten temat? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+