Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Regulator temperatury i obrotów wentylatora


andrzej4444

Recommended Posts

witam. mam pytanie odnośnie regulatora temperatury i obrotów wentylatora. jak to sie sprawdza, czy może ktoś podać jakiś konkretny link? znalazłem coć takiego SMSCom Kontroler Wentylatora i taki Regulator temperatury i obrotow wentylatora FC01  ma ktoś podobny produkt? dziala tak jak powinien?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam tyrystorowy, daję rade. Ale na takich czasami silnik "buczy", szczególnie na niskich obrotach. Najlepsze są transformatorowe, ale są droższe. Pierwszy jaki kupiłem praktycznie nie działał, drugi nie dość, że buczał, to po jakimś czasie zwiększał obroty, pracował nierówno. Dopiero trzeci zakup mi się udał, wentylator rusza na połowie mocy regulatora i trzyma obroty, w przeciwieństwie do poprzedniego. W niektórych trzeba dać 100% mocy na początek i potem dopiero zejść na niższe obroty,ale to tego zawszę trzeba być kolo boxa kiedy wentyl rusza.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam tyrystorowy, daję rade. Ale na takich czasami silnik "buczy", szczególnie na niskich obrotach. Najlepsze są transformatorowe, ale są droższe. Pierwszy jaki kupiłem praktycznie nie działał, drugi nie dość, że buczał, to po jakimś czasie zwiększał obroty, pracował nierówno. Dopiero trzeci zakup mi się udał, wentylator rusza na połowie mocy regulatora i trzyma obroty, w przeciwieństwie do poprzedniego. W niektórych trzeba dać 100% mocy na początek i potem dopiero zejść na niższe obroty,ale to tego zawszę trzeba być kolo boxa kiedy wentyl rusza.  

 

Misiu a mógłbyś podać konkretnie jakiś link? co polecasz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+