Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Odparowanie to proces używany w aromaterapii od lat 50-tych i polega na podgrzewaniu rośliny poniżej temperatury topnienia, ale do temperatury wystarczająco wysokiej, by rozpuścić żywice psychoaktywne, które są następnie wdychane wraz z parą, bez spalania substancji smolistych. Poniżej prezentujemy kilka powodów, które przekonają was, że warto zainwestować w tę technologię.

 

1 ŻEGNAJ PAPIEROSIE Tak, skończyło się stanie w kolejce do kiosku, aby kupić paczkę tak pięknie ozdobioną przyjemnymi zdjęciami i mrożącymi krew w żyłach hasłami jak "Palenie powoduje powolną i bolesną śmierć." Skończyło się płacenie 80% podatku za paczkę, która wkrótce będzie kosztować prawie 30 złotych. Koniec z nieprzyjemnym zapachem nikotyny, żółtymi zębami i palcami. Bo faktem jest, większość konsumentów pali marihuanę zmieszaną z tytoniem. Jego głównym celem jest ułatwienie wdychania, ale praktyka ta jest odrzucana przez większość użytkowników stosujących marihuanę do celów terapeutycznych oraz niektórych purystów, którzy twierdzą, że tytoń jest narkotykiem twardym, uzależniającym i szczególnie szkodliwym.
 
2 OCHRONA ZDROWIA Jak dotąd większość użytkowników odparowujących konopie, stosuje je do celów terapeutycznych. Z drugiej strony, kolejne kampanie uświadamiające sprawiają, że coraz więcej osób wie, że powinniśmy chronić nasze zdrowie. Wiele argumentów używanych przez przeciwników konopi opiera się na pogłoskach, ale musimy uznać też prawdziwe dowody: ich nadmierne stosowanie, tak jak w przypadku alkoholu, może spowodować poważne szkody dla zdrowia. Każdy rodzaj dymu, pochodzący z procesu spalania, który wdychamy do płuc jest potencjalnie szkodliwy dla naszego układu oddechowego. Cannabis zawiera znaczne ilości substancji smolistych i tlenku węgla. Ponadto, jej temperatura jest wyższa niż dymu tytoniowego, często filtrowanego. Do tego, większość palących jointy wdycha dym dłużej i często z większą intensywnością niż palący tytoń. Odparowania wykorzystuje technologię, która skutecznie chroni organizm od tych niepożądanych działań, na dłuższą metę trudnych do zignorowania. Korzyści ze stosowania odparowywania dotyczą nie tylko dróg oddechowych, ale wszystkich czynności życiowych i ogólnej równowagi.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waporyzacja jest super - jeśli palisz sporo, to po przerzuceniu na waporyzator będziesz miał uczucie rzucenia palenia. Jak dla mnie - rewelacja :). Po co palić, skoro można po prostu waporyzować? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+