Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Jakiego kupić Growboxa? Ogólnie kilka pytań...


Wujek Fester

Recommended Posts

Siema! Mam pewno pytanie ponieważ od długiego czasu przymierzam się do postawienia nie dużego Growboxu w mieszkaniu. Wymiary jakie mnie interesują to 60x60x+/-150 tak żeby wcisnąć 4 automaty bądź jedną pełnosezonówkę i znalazłem w sumie jakieś modele w sieci tylko mam pewien dylemat ponieważ nie wiem jeszcze gdzie go ulokować czy w mieszkaniu czy w piwnicy. I takie pytanie w piwnicy wiadomo zimą pizga także mam kilka stopni w pomieszczeniu może kilkanaście to maks. I tak się zastanawiam co będzie lepsze zrobić boxa z płyt bądź jakiejś szafki, czy taki kupny? Czy w ogóle kupny growbox może stać w takich warunkach? Wydaje mi się, że w szafce z drewna będzie łatwiej utrzymać temperaturę chociaż jeszcze nigdy nie hodowałem w boxie także nie wiem czego się spodziewać... Dodam że lampę jaką planuję do niego to HPS 150W i box ma funkcjonować przez cały rok. Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Czy kupny, czy robiony, to cyrkulacja i tak  musi być, wiatraki wej/wyj, więc i tu i tu będzie tak samo z utrzymaniem temp. Kupny może być z lepszego materiału i może lepiej odbijać, a swój szczelniejszy, bo to nie będzie oczywiście materiał.

Osobiście polecam w domu gdzie ulokować w temperaturze pokojej, nie będziesz się amrtwił o temperaturę, o wiele wiele mniej problemów.

A box jak masz pieniądz to kup, lepiej zorganizowany będzie :)

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie sie tak nakręcam na zakup. W sumie od jakiegoś czasu po woli kompletuje już co nie co bo na początku chciałem w szafce zrobić, ale nie mogłem nic na interesujący mnie wymiar znaleźć. A co byście polecili wlasnie z boksów? Jakiejś konkretnie firmy wypatrywać czy nie ma to znaczenia? Coś takiego do 400zl bym potrzebował 60x60

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+