Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 96W | White Russian Auto


seba4240

Recommended Posts

Dniu 71 została scieta chciałem dłużej podtrzymać lecz myślałem, ze więcej z niej nie będzie, a wynik mnie bardzo pozytynie zaskoczył i wiem ze mogło być dużo lepiej, a także miałem teraz czas i ochotę juz na nią :)

wyszło:

142g mokrego (+ jakieś 8 bo jeden topa mnie pokusił ;) )

34.2g liści przytopowych 

A jakby co topy są na szybie. 

Szuszenie odbywa się boxie około 20° c 50% wilgotności powietrza. 

 Życzę wszystkim powodzenia i sukcesu swoich uprawach i dziękuję wszystkim którzy razem ze mną sledzili moja rosjanke

gallery_42442_1520_591591.jpggallery_42442_1520_1381406.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chodziło mi ze pozuja do zdjęcia na szybie. Wiszą na sznurku. Na właśnie mogło bo to nie które topy z dwa były gotowe z 40 % brązowych ale tylko na gorze bo na dole to wszystkie mleczne. Ale już mi się nie chciało czekać trochę. Ale nie będę narzekać myślałem ze będzie 15 do 20 suchego. Dziwnie trochę bo popcorn bardziej oszroniony niż duże topy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Naprawdę jest bardzo dobrze :) Zrobiłeś ładny trening na auto Rosjance i pokazałeś że masz dobrą rękę do uprawy. Szronik pojawił się na niższych partiach pewnie dlatego że niżej była mniejsza temperatura :) Widmo że przy górnych szczytach temp.jest większa i stąd jest ta różnica.

Smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+