Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Brak zapachu?


robercig

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio kupiłem sobie co nieco i w przeciwieństwie do ostatnich moich zakupów ,ten nie ma "tej" woni. Ogólnie nie czuć nic. Jak kiedys musiałem chować w szafach ,bo w całym pokoju pachniało , tak teraz trzeba blisko do nosa przysunąć aby cokolwiek poczuć. Dodam,że topy są takie bardziej brązowe. O co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skwara - oblepiona cukrem/bixem lub innym shitem i resztą widać że zbite ktoś gniótł topa, na oko moje zawyżona waga ok 3-5g.

Paląc to popiół będzie jak węgiel i ciężko będzie się to paliło. Jak i w smaku będzie czuć ten obrzydliwy smak całego syfu.

 

Jak tylko widać że top jest zlepiony znaczy że przekręconym.

 

Struktura czystego wysuszonego topka wygląda tak:

 

Tutaj kilka odmianek po prawidłowym suszeniu curringu

 

gallery_27223_413_2004753.jpg

gallery_27223_413_252440.jpg

 

gallery_27223_413_974870.gif

 

 

 

gallery_27223_413_296060.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skwara - oblepiona cukrem/bixem lub innym shitem i resztą widać że zbite ktoś gniótł topa, na oko moje zawyżona waga ok 3-5g.

Paląc to popiół będzie jak węgiel i ciężko będzie się to paliło. Jak i w smaku będzie czuć ten obrzydliwy smak całego syfu.

 

Jak tylko widać że top jest zlepiony znaczy że przekręconym.

 

Struktura czystego wysuszonego topka wygląda tak:

 

Tutaj kilka odmianek po prawidłowym suszeniu curringu

 

Amba W takim razie mam pytanie, jeśli masz curringowane zioło, to nie powinienem go gniść?

Tzn, mam  po curringu, wybałem się ze znajomym w balet i wsadziłem susz do dużego woreczka strunowego i troszkę się zbiło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+