Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Problem

pechowa13

Recommended Posts

Mam problem chce boxa 100 x100x160 a planty mają mieć do 130 cm , chce wyhodować furious candy, channel+,space diamond i super skunki ile max pań na ten box , mam lampę hps 400w z zestawem od razu na kwitnie i wzrost , kiedy i na jakie oświetlenie zmienić , co do tego bede potrzebował ? Mam problem zwyborem odpowiednich wentylatorow chce aby chociaż one mnie mało kosztowały , ta wentylacja mnie najbardziej dołuje bo jeszcze przewody wentylacyjne które nie wiem jak co z czym zamontować, co zalecacie do tego boxa , ile pań w nim maksymalnie , po tym plancie chce kolejny box bo jak się wpiedolic to na maxa, proszę pomóżcie , bede wam dostarczał growlogi , które będziecie mogli podziwiać , a także konieczny jonizator węglowy ?

Automaty czy pełno sezonowymi?

Osobiście sam mam hps 400 boxa 140×75×200 zwykły najtańszy wyciąg do spalin za 35 zl 125m3/h a temperatura ok 27-28c więc idealnie jezeli to pelno sezonowka to po 3tyg (od nasionka) wega powino starczy ją osobiście ustawiam na wega lampę 12+1 słyszałeś o takiej metodzie? A na flo przyłączam na tydzień na 12h żeby dziewczyny zaskoczyły i później skrupulatnie co 2 tygodnie obnizam o 30min doniczka od 7 litrów w górę

Hahahahahahah :D Nie nam tylko administracji :D jak masz ograniczoną wysokość to polece Ci wsadzic 4 planty w 25l donice. 30dni weg plus trening i zapełnią pięknie cała powierzchnie. went ,min 230m3 + filtr węglowy  Nie wiesz jak zapontować rure wentylacyjną do wentylatora? ile ty masz lat 3 ? Masz tu filmik, który Ci wszystko objaśni.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+