Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Problem


pechowa13

Recommended Posts

Mam problem chce boxa 100 x100x160 a planty mają mieć do 130 cm , chce wyhodować furious candy, channel+,space diamond i super skunki ile max pań na ten box , mam lampę hps 400w z zestawem od razu na kwitnie i wzrost , kiedy i na jakie oświetlenie zmienić , co do tego bede potrzebował ? Mam problem zwyborem odpowiednich wentylatorow chce aby chociaż one mnie mało kosztowały , ta wentylacja mnie najbardziej dołuje bo jeszcze przewody wentylacyjne które nie wiem jak co z czym zamontować, co zalecacie do tego boxa , ile pań w nim maksymalnie , po tym plancie chce kolejny box bo jak się wpiedolic to na maxa, proszę pomóżcie , bede wam dostarczał growlogi , które będziecie mogli podziwiać , a także konieczny jonizator węglowy ?

Link to comment
Share on other sites

Automaty czy pełno sezonowymi?

Osobiście sam mam hps 400 boxa 140×75×200 zwykły najtańszy wyciąg do spalin za 35 zl 125m3/h a temperatura ok 27-28c więc idealnie jezeli to pelno sezonowka to po 3tyg (od nasionka) wega powino starczy ją osobiście ustawiam na wega lampę 12+1 słyszałeś o takiej metodzie? A na flo przyłączam na tydzień na 12h żeby dziewczyny zaskoczyły i później skrupulatnie co 2 tygodnie obnizam o 30min doniczka od 7 litrów w górę

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hahahahahahah :D Nie nam tylko administracji :D jak masz ograniczoną wysokość to polece Ci wsadzic 4 planty w 25l donice. 30dni weg plus trening i zapełnią pięknie cała powierzchnie. went ,min 230m3 + filtr węglowy  Nie wiesz jak zapontować rure wentylacyjną do wentylatora? ile ty masz lat 3 ? Masz tu filmik, który Ci wszystko objaśni.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+