Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Trening Outdoor


itaka

Recommended Posts

Faktycznie siatka spełnia ważną funkcję zabezpieczającą rośliny przed uszkodzeniami. Używa się jej też po to by jeden szczyt nie zasłaniał drugiego i rónomiernie je rozmieścić. Dostęp do światła jest jednolity, więcej szczytów to więcej najwyższej jakości palenia a nie luźnego popcornu.

 

Klony różnią się od roślin z nasionka. Krzewią się  wiele lepiej i nie potrzeba do tego żadnego treningu. Klony pobrane z roślin już zakwitniętych krzewią się tak dobrze że rośliny powstałe w ten sposób wyglądają na tyle niesamowicie że metodę nazwano Monster Cropping.

 

Super croping powoduje to że krzewią się odgałęzienia które już istnieją. Po zabiegu odgałęzienia które już istnieją nabierają na znaczeniu ale rosną w pałę i nie rozgałęziają się. Tylko klony robią to samoistnie.

 

Obserwując roślinę na wegu i kwitnącą ma się wrażenie że im bliżej końca odgałęzienia tym ono bardziej zagęszcza liście i kwiatostany. Klon jest odciętą końcówką takiego odgałęzienia więc dzięki genetyce zagęszcza jeszcze bardziej. Dlatego super cropping i monster cropping to 2 różne sprawy i będą wyglądać inaczej.,

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+