Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

3 etapy Jihadu


Guest Bio

Recommended Posts

To, co obecnie ma miejsce to Hidżra.

 

W 2011 roku Kadaffi ostrzegał, że jak Amerykanie obalą jego rząd (dlatego, że nie dał się skorumpować, uniezależniał swoją politykę monetarną od USA oraz planował stworzyć z krajami nieposłusznymi światowej dykatatorze USraela - Irakiem, Iranem i Syrią - unię pónocno-afrykańską),

fala kilkuset tysięcy imigrantów zaleje Europę. W lutym tego roku mówiło o tym ISIS dodając, że wśród nich będą dziesiątki tysięcy zakamuflowanych terrorystów.

 

To nie są biedni uchodćy - oni sp*******ją za socjałem. Gdy zaczynają stanowić większy procent w danym miejscu, pokazują swoje prawdziwe oblicze - gwałty na białych kobietach, pobicia, prześladowania, mordy, ataki terrorystyczne, odcinanie głów.

 

Pytanie jest następujące - kto i dlaczego dąży do wywołania tego, co jest obecnie nieuchronne - destabilizacji Europy i rozpoczęcia wojny domowej na tle religijnym? Jak na razie wszystkie poszlaki jak i motywy wskazują na USA i Izrael.

 

Jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów, chętnie rozwinę ten wątek...

Link to comment
Share on other sites

Antystabilo lubię czytać Twoje wypowiedzi, chętnie doczytam więcej..

 

Tak, USA do tego dąży, ale w Polsce ich po prostu ludzie wyrżną tylko jak się pojawi pierwszy zamach. 

Nie jesteśmy tolerancyjnym narodem i wątpię by tutaj zrobili sobie drugą Anglię, Belgię, Niemcy czy Francję... po prostu jesteśmy bardzo okrutnym również narodem.

 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że to dzieło USA i Izraela = USrael.

 

Wsłuchajcie się w to, co mówi Korwin. On od dawna powtarza, że nieprzypadkowo destabilizuje się bliski wschód.

Chwilę po Majdanie publicznie mówił, że za tę rozrubę odpowiadaja CIA, a USA wyłożyła 15 mld dolarów na ten cel i tak już podzielnej i niestabilnej Ukrainy. Oczywiście wyśmiano go i przyklejono mu łatkę wariata.

 

Podobnie było z Amerykańskim dziennikarzem śledcznym (niestety nie pamiętam nazwiska, wiem za to, że w tym roku powstał film dokumentalny opisujący jego historię, który oglądałem - polecam to wygooglować), który przez przypadek odkrył trop, którym podążył. Okazało się, że CIA handluje na masową skalę kokainą w USA po to, aby móc sfinansować rebeliantów w Nikaragui, których działalność była im na rękę. Kongres nie wyraził zgody, więc musieli samodzielnie i pokryjomu uzyskać środki na realizację ich przedsięwzięcia i ich interesów w tym kraju.

Gdy to opublikował, zaczęto podważać jego wiarygodność i autentyczność, drwiono z niego, cała medialna propagana skierowała się przeciwko niemu. Dostał łatkę wariata, grożono mu, wytykano palcem, stracił pracę i rodzinę, nikt nie chciał go zatrudnić, aż w końcu się powiesił.

Jakiś czas później wyszło na jaw, że opublikowane i rozpowszechnione przez tego dziennikarza informacje były w 100% prawdziwe.

 

Podobnie teraz jest m.in. z Korwinem - nie bez powou robi się z niego wariata, na potęgę manipuluje się jego wypowiedziami w sposób, jakiego nie powstydziłby się Joseph Goebbels.

Stąd popularne są wśród lemingów takie smaczki, że Korwin nienawidzi kobiet i chce im odebrać prawa wyborcze, że popiera gwałty i pedofilię, że jest agentem rosyjskim itp.

 

To tylko potwierdza wiarygodność JKM i fakt, że jest on bardzo niewygony dla obecnego, postokrągłostołowego systemu i układu, który rządzi w Polsce i kontroluje masy pospólstwa za pomocą Gazety Wyborczej, Tok FM, TVN'u, TVP itp.

 

 

Korwin od dawna też powtarza, że są w Ameryce pewne kręgi, które uparcie prą do wojny. USA jest bankrutem, a swoją dominację na świecie zaczyna tracić na rzecz Chin i Indii, tym bardziej, że te państwa współpracują z Rosją.

 

USA nie bez powodu inwestuje co roku setki miliardów dolarów w uzbrojenie i armię. Wojna to dla nich świetny interes - mogą sprzedawać uzbrojenie, którego są największym producentem na świecie, a ponad to mogą umocnić swoją dominację i uniezależnić Europę od siebie - już większość świata jest pod pantoflem żydowskiej, światowej finansjery, która pociąga za sznurki w Stanach.

 

Najnowsze doniesienia austriackich służb jasn wskazują istnienie niepodważalnych dowodów, że to CIA finansuje łodzie, pontony i ogólnie rzecz biorąc transport imigrantom do Europy.

Koszty te nie są niskie - średnie kilka tysięcy dolarów / osoba i 15 tysięcy za łódź.

Link to comment
Share on other sites

Antystabilo lubię czytać Twoje wypowiedzi, chętnie doczytam więcej..

 

Bardzo mi miło :)

 

Polecam obejrzeć poniższy materiał. Świetnie pokazuje mechanizm działania Stanów oraz sposób w jaki podporządkowują sobie słabsze kraje i doją je na potęgę. Uzależniają je od decyzji banku światego, korumpując polityków doprowadzają do ogromnego zadłużania, które jest zmorą praktycznie wszystkich panśw w Europie, Afryce i obu Amerykach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=S1NkLnqQGOU

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+