Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Eksperyment Psilocybe Cubensis


Gość Bio

Recommended Posts

Witam


Na podstawie 2 artykułów, których linki znajdziecie poniżej postanowiłem zjadac po małym grzybku(0,25-0,5gr) kazdego dnia i popijajac go wodą z cytryna: (0,5l)


Nie chce mi sie tłumaczyc jaki korzystny wpływ ma to na organizm i umysł czlowieka.


Wszystko znajdziecie w tych artykułach :)


 


Co jakiś czas będe się z wami dzielił moimi spostrzeżeniami na ten temat.


Dzisiaj jest pierwszy dzien eksperymentu. Zjadłem rano  grzybka o wadze 0,44gr.


 


http://peacefulwarriors.net/this-revolutionary-way-of-using-psychedelics-can-enhance-mental-function-physical-ability/


 


i


 


http://www.stephengrayvision.com/2009/11/01/the-benefits-of-low-dose-psilocybin-mushrooms/


 


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cwicze cały czas crossfit. Bede wrzucał swoje treningi i sprawdzał postepy na bierzaco :)


 


Musze przyznać że nie spodziewałem sie takiego efektu po 0,44 gr tj jednym srednim grzybku (suszonym)


 


Radość, uczucie miłości do całego swiata  to uczucia które mnie przepełniaja od samego rana :D


 


Jestem własnie po pysznym sniadanku 


 


Don't Panic is Organic :D


 


gallery_40354_979_1515872.png


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko wiem jak działa efekt placebo i taka jest prawda że jak czlwoiek w cos uwierzy i poprze to uczuciem i niezachwianą wiara to to w co uwierzyl sie spelni tak dziala wszecchswiat :)

 

W crossfit'cie chodzi o to zeby wykonac zadanie w jak najkrótszym czasie. Bede wszystko mierzyl co tydzien robił ten sam trening i zapisywal rezultaty :) to bedzie wiarygodne :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tolerancja na psylocybinę rośnie bardzo szybko i intensywnie, więc jedzenie codziennie takich samych lub podobnych porcji mija się z celem.

 

Między LSD, grzybami imeskaliną występuje tolerancja krzyżowa, a z własnego doświadczenia zarówno z grzybami jak i z kwasem wiem, że do dobrego działania niezbędny jest minimum tydzień przerwy Jedzenie ich dzień po dniu daje marginalne efekty, szczególnie przy tak niskiej dawce...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eksperyment


 


Dzien 2 


 


dawka : 0,4gr Golden teacher


 


Po 45 min od jedzenia grzybka zrobiłem lekki trening, pompki, podciagania, burpee. Czuje sie naładowany jak baterie duracell na reklamie :D


 


 


Pozdro


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+