Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Moj growbox :)


grower445

Recommended Posts

Zbudowalem growboxa i chcialbym abyscie pomogli mi wybrac bo nie udalo mi sie wszystkich rzeczy poskladac , mianowicie posiadam : 

 

*GROWBOX DARK STREET DS60 REV2.5 60x60x150CM

 

*ZESTAW OŚWIETLENIOWY 150W GIB FS + STUCCO 80%  i do tego pytanie male czy taka jedna lampa starczy na 2 roslinki ?

 

*AUTOPOT EASY2GROW 2 DONICE + ZBIORNIK 47L

 

*Nie mam pojecia jaki wentylator bylby dobrym rozwiazaniem oraz filtr weglowy :)

 

* Jakie nawozy i zimie beda potrzebne na 2 pomidorki przez caly cykl dorastania :)

 

*Oraz bardzo przydatne akcesoria lub co jeszcze byloby potrzebne do tego boxa :)

 

 

Prosze o odpowiedzi na moje pytanie , z gory dziekuje :)

 

 

 

PEACE :big-joint: 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oświetlenie jak najbardziej na 2 rosliny wystarczy.

co do boxa to w zaleznosci co posadzisz bo w autopotach rosliny rosną  poprostu większe i może nie wystarczyć mozesz za to zrobic lst i napewno wystarczy jesli beda to sezony z lst to wege bym dal im miesiac.

Wentylator jak wyzej tyle ze filtr musisz kupic dopasowany do wydajności wentylatora bo jesli bedzie z mniejsza przepustowoscia zapcha sie a jesli z wieksza to  wszystkiego nie zneutralizuje.

Ziemie na twoim miejscu dalbym light mix do tego paczka nawozów BioTabs to i mierniki nie będą ci potrzebne w dodatku ziemie z pastylek BioTabs możesz użyc az do 5 Grow.

Narzędzia to w zależności od warunków nie da sie określić u każdego rolnika jest inaczej.

napewno stacja pogody z którejś z sieciówek jak Castorama czy Obi lub poprostu Allegro.

Timer- narzędzie pozwalające regulować czas od włączenia do wyłączenia sprzeu.Wtykasz w gniazdko ustawiasz samo zapala samo gasi ty aby podlewasz;D

Być może jak kolega Mis wyzej napisał będzie potrzebny nawilżacz powietrza w którejś z sieciówek znajdziesz za 60zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+