Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaki waporyzer?


Adaś150

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
O 23.03.2016 o 09:25, yo'man napisał:

jaki jest sens vaporyzowania by wyciagnac to co najlepsze a potem zjarac to co najgorsze w normalny sposob, ręce falling...

G pen mialem i ostro po gardle daje bo ma metalowa komore.
Z przenosnych i nie tlukacych po kieszeni polecam flowermate V5.0s, ceramiczne zgrzewy jak w drozszych modelach.
Jesli nie ma byc przenosny, a skoro piszesz ze do leczenia to pewnie nie musi to Arizer extreme zalatwia sprawe jak volcano.
Mam, uzywam i jestem max zadowolony  :yoda:

G Pen "daje po gardle" nie z racji na stalową komorę, tylko z racji na to, że znajduje się ona tuż pod ustnikiem i para nie ma kiedy się ochłodzić - jest po prostu zbyt gorąca, przez co wysusza gardło i daje efekt w postaci drapania w gardle.

Co do Arizera Extreme Q - zgoda, to naprawdę dobry sprzęt do użytku w domu.

Jeśli chcecie z kolei kupić coś przenośnego to omijajcie szerokim łukiem plastikowe vapki z Chin (np. Titan i Titan 2), mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Wykonane z bezpiecznych materiałów waporyzatory zaczynają się od ok. 350-400 zł, to dolna granica. Jeśli ktoś z Was chciałby porady, jaki sprzęt wybrać, piszcie tu albo na: vapomaniak@vapomaniak.pl. Mam w swojej kolekcji sporo vapów, miałem też okazję testować wiele (będzie już chyba z kilkadziesiąt) modeli więc znam się na rzeczy i potrafię doradzić. Zainteresowanych zapraszam też na swoją stronę: https://vapomaniak.pl/

Edytowane przez VapoManiak
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+