Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ścinka :(


rioter

Recommended Posts

Kolego, ale posłuchaj innych zamiast dalej dowodzić swojej racji. Napisałeś nawet, że nie wiesz czy wszystkie są ok, czyli jak mniemam masz nasiona regularne i nie wiesz czy chlop czy baba. Wkleiłbyś zdjęcia to napewno znalazłby się ktoś życzliwy i powiedział, które masz wyciąć w pień, bo obudzisz się z topami pełnymi pestek zamiast mieć fajne kwiaty.

 

pzdr

 

========

 

 To, że nie wiesz jaka płeć wnioskuje z "nawet nie wiem które krzaczki będą zdatne" piszę za wczasu, żebyś nie miał kolejnego powodu do zwady.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No kolego powiem ci ze logika jest prosta pytasz czy mozesz przegapić ścinke ale wiesz o "bursztynowej fazie" . Więc skoro wiesz o niej to po co pytasz ? Nie chodzi mi oto zeby ci utrudniac czy coś poprostu wklejasz zdjęcie jak roślina jest juz w fazie mocnego kwitnienia a my ci powiemy co i jak a jak to ci nie pasuje nic nie szkodzi jest na forum naprawde BARDZO dużo info na temat kiedy ściąć jak suszyc a nawet jak dobrze popalić.  Tak czy inaczej jeżeli twoja roślina nawet nie kwitnie to napewno w tym tygodniu a nawet miesiącu nie przegapisz scinki . Nie ma co pisać tylko brać sie do roboty i czytać. Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich!

 

Troche czytałem o ścince i nie powiem bo posiadam jakies info na ten temat.

ALE ciągle się boję, ponieważ nasionka pochodzą z nieznanego żródła.

Każdy krzak jest z jakby innego gatunku (inaczej wygląda, liście itp)

Na prawdę zadowolony jestem bo wszystko pomyslnie rośnie outdoor.

 

Moje pytanie brzmi - czy można przegapic okres ścięćia?

Że będzie po ptakach itp. Znajomy mojego znajomego ściął przed tym i miał ch****e palenie.

Ja wole poczekać ale nie wiem czy nie utraci na wartości.

 

Dodam, że oczywiście wiem o fazie bursztynowej czy jak to zwał ;)

 

aha, jeszcze jedno pytanko >>>

 

Czy wszystkie krzaki ścinać jednocześnie? Jesli nie wszystkie będą gotowe w tym samym czasie to czekać?

 

Kolego, sam sobie zaprzeczasz!! "posiadasz info na temat ścinki" , "Wiesz o fazie bursztynowej".

Powiem ci jedno, nic nie wiesz! więc słuchaj sie doświadczonych ludzi a nie tu świrujesz Jamesa Bonda!!!

Czy można przegabić ścinke?? Człowieku, jesteś za przeproszeniem taki obsrany ,że pewnie codziennie jesteś na miejscówce to raz, dwa wystarczy minimalna wiedza na temat ścinki a ty sie pytasz kiedy ścinać :) wystarczy przejrzeć jeden GrowLog i już masz dwa razy większą wiedzę na temat uprawy (po samych zdjęciach nawet) ,więc nie pajacuj tylko dodaj fotki - może już któraś ma jaja i odrazu ci powiedzą forumowicze bo trzeba ją odrazu wywalić(bo zapyli ci np. rośline ktora obok kwitnie),a może któraś już kwitnie a ty nie masz bladego pojęcia o tym( nie wspomne już o nawozach bo z taką wiedzą dasz im nawóz na kwitnienie w 2 tygodniu wega ) .Także maturzysto dodaj jakieś fotki i wtedy będziesz miał odpowiedzi na swoje nurtujące pytania. A jeśli chcesz znać tylko śmieszną odpowiedź na z pupy pytanie "czy można przegapić ścinke" to tak, ale musiałbyś z miesiąc nie być u roślin i wogóle zacznijmy od tego co to za rośliny są automaty czy sezonowe bo jak piszesz to sam nie wiesz nic.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sory ale jestem nowy i nie ogarniam jeszcze tego jak i gdzie dodać post ;/

 

jeszcze nie kwitną ale martwie sie na zapas

nawet nie wiem które krzaczki będą zdatne

 

dalej nie uzyskałem odpowiedzi :(

Mógłbym Cię tutaj umoralniać, itp, ale nie o to chodzi

Kwitnienie trwa od 8 do 10 tygodni, średnio.

Wracając do sedna sprawy, ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie wiadomo czy to są automaty czy nie. Nie wiadomo kiedy wyszły z ziemi. Po zdjęciach można powiedzieć dużo, jak ich nie masz, to próbujesz tu kogoś wkręcić.

Zmykaj stąd, albo poczytaj http://trawka.org/topic/32901-uprawa-konopi-jestes-poczatkujacy-wejdz-i-przeczytaj-a-bedziesz-wszystko-wiedzial/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+