Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Skracanie cool tuby


Broda

Recommended Posts

Witam.

 

Jak w temacie ;)

 

posiadam taki wynalazek, ale do mojego boxa 60x60 troszku za długie więc muszę to skrócić.

 

Patent z podpalonym sznurkiem i wodą nie działa - próbowałem ze 20 razy.

Nóż do szkła z hipermarketu jedyny jaki był i jest w ofercie dał radę zrobić rysę i to nie na całej długości po czym rozpadł się na części (nie da się ponownie zmontować, pęknięte 'metalowe' elementy).

 

Nigdzie tutaj (NL) nie udało mi się znaleźć cool tuby 29cm do HPSa 150tki :/

 

Ratujta!

Link to comment
Share on other sites

Wejdzie, ale lampa 150W do długich nie należy i jest w kącie, mega ch****e rozłożenie światła plus nie dopnę żadnego filtra a to chciałbym m.in. zrobić. Nie mam póki co przy tej ct idei jak ro zamontować żeby dobrze chłodziło, im więcej też zagięć w przewodzie wentylacyjnym tym mój kanałowy bardziej nie wydala, słyszałem że jeden kąt 90* to jak 3m prostej rury więc skrócenie ct, podpięcie do niej filtra i kanałowy na zewnątrz to chyba najrozsądniejsza opcja, chyba, że macie jakieś inne, lepsze to jestem otwarty.

Link to comment
Share on other sites

ja np. za długie cybuchy do bonga przycinam ostrym nożem kuchennym. robię głębokie, widoczne nacięcia, a później obstukuje. akurat nie mam żadnego żeby zrobić foto. ja bym chyba zrobil tak, a możliwe ze będzie mnie tez czekala identyczna sytuacja, dokładnie odrysowałbym linie po której trzeba zrobić nacięcie, naciął, itd.

ostre krawędzie można drobnym papierem sciernym objechac, oczywiście tylko miejsce ciecia.

pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Próbując zrobić rysę w 3mm szkle tejże tuby, rozjebało że tak powiem nóż do szkła na części ;) nóż kuchenny naostrzony tak, że się nim ogolę nie zrobi żadnego wrażenia na tym szkle, jedyna opcja to chyba boshka lub inny brzeszczot do ceramiki ale tutaj to stracone koszta, zamawiam chyba krótszą z polski ;/

Link to comment
Share on other sites

spróbuj możne jak w programie u cerowskiego , włóż do jakiegoś długiego pojemnika najlepiej metalowego,glinianego ,  szklanego cool tube i zalej woda do miejsca gdzie ma być ucięte  potem wlej olej, olej samochodowy lub rozgrzany smalec do wody na objętość 3-4cm  rozgrzej pręt do czerwoności zanurz w oleju będzie olej bardzo rozgrzany wyjmij pręt  puknij w cool tubę olej i woda oraz ciepło odetnie szkło  i gotowe pęknięte na cacy. wyszlifuj brzegi  delikatnym papierem ściernym... wszystko....

 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+