Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|sprzedam| Profesjonalne systemy aeroponiczne - zrobie tanio i na wymiar Twojego boxa.


Gość

Recommended Posts

 

Witam

 

Zwracam się tutaj bo mam w planach otworzyć sklep z aeroponiką. Aeroponika to przyszłość i to w nią powinniśmy zainwestować jak najwięcej czasu.

 

Mam do zaoferowania swoje usługi, jestem w stanie wyprodukować tanim kosztem (w porównaniu do drogich markowych systemów o kosmicznych cenach) profesjonalne systemy aeroponiczne wysoko jak i nisko ciśnieniowe, hydroponiczne, wertykalne.specjalnie pod wymiar Twojego boxa, nie ważne jaka jest wielkość boxa, dam nawet radę wcisnąć mały system do micro bądź pc boxa. Potrzebujesz coś większego? Nie ma problemu, miałem do czynienia z dużymi zbiornikami przeponowymi wszystko mam pod ręką. Mam duże doświadczenie, przejrzałem temat aeroponiki na wylot i jestem w stanie zapewnić najlepsze rezultaty. Systemy nad którymi pracowałem są jak najbardziej nastrojone, biodostępność na wysokim poziomie, systemy są bezgłośne, wyciszone specjalnym materiałem w odróżnieniu do głośnych markowych systemów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany czymś specjalnym, innym niż proste aero czy hydroponika dostępna na rynku, napisz do mnie. Mam wiele pomysłów, masę systemów za sobą. Mogę wprowadzić coś czego jeszcze nie ma na rynku dzięki czemu Twoje pomidorki będą zadowolone jak nigdy ;)

 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak ten pomysł ci nie wypali z tego względu ze dawno już to przerabiałem choć nie mowie ze ci się nie powiedzie jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz ale z tego co widzę to dopiero raczkujesz w tym temacie a co do twojego pomysłu to w dzisiejszych czasach większość ludzi jest w stanie coś takiego sobie sama zbudować i to jeszcze z satysfakcja ze to ja sam zrobiłem ale to moje zdanie "człowiek potrafi wszystko tylko mu się czasami nie chce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Fotki zrobię jak będę w warsztacie, bo teraz mnie nie ma na miejscu.

 

Taki zielony to ja nie jestem ale masz racje Mac tylko jestem ciekaw co przerabiałeś, w dzisiejszych czasach nie ma problemu zrobić na szybkiego coś swojego i czerpać z tego satysfakcje, ale to nie będzie profesjonalny sprzęt bo co to za problem wziąć pierwszą lepszą pod ręką pompkę, podłączyć pod przewody i niech chodzi, mogę każdemu z Was zagwarantować że większość markowych sprzętów aeroponicznych to nie jest prawdziwa aeroponika, tam wcale nie ma wysokociśnieniowych pomp tylko zwykłe a wielkość kropli z wtrysków przekracza 100 mikronów, czyli nie jest optymalna do szparek korzeni, zbiory mogą zadowolić ale to jeszcze nie jest to, poza tym markowe systemy są dosyć hałaśliwe, za tą cene można skręcić coś o wiele bardziej funkcjonalnego. Większość części jak dobre wtryskiwacze, zaawansowane timery i pompy do 20 bar to nawet w polsce nie ma a jeśli są to albo kosmicznie drogie, albo nie przystosowane do aeroponiki, chciałbym zacząć zwozić sprzęt i to rozkręcić, bo po pierwsze, mam skąd, a po drugie mam fundusze żeby rozpocząć :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

soulslide życzę ci powodzenia z tym pomysłem do odważnych świat należy moim zdanie powinieneś zrobić klika systemów i gdzieś to dobrze zareklamować klijentow na pewno nie będzie brakować człowiek jak widzi to się może skusi a jak nie wie co masz do zaoferowania to ciężko mu się domyśleć co to będzie a z czasem zobaczysz sam czy będzie się opłacać to kręcić czy lepiej czymś innym się zając pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+