Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam Wszystkich Smakowicie

 

:hemp_cook: Dziś w Gotuj z Ambasadorką :hemp_cook: 

 

Cannabis tomato Pasta - Sos konopno-pomidorowy z makaronem Spaghetti.

 

gallery_27223_385_847491.jpg

 

Smakowity sos idealny do zapiekanek, makaronów, ryżu.

Szybki i domowy sos pomidorowy który budzi radość w podniebieniach a także powoduje dużo uśmiechu. 

 

Do mojego przepisu użyłam:

 

  • 8 czerwonych pomidorów
  • 4 pomidory suszone
  • 2 ząbki czosnku
  • 100 gram Bio masła konopnego
  • 3 cebulki szarlotki
  • 1 łyżkę papryki ostrej
  • 1 łyżkę papryki słodkiej
  • pół łyżeczki pieprzu ziołowego
  • 1,5 łyżeczki soli himalajskiej
  • 2 gałązki świeżej siekanej bazylii
  • 500 g mięsa mielonego u mnie indycze

Mięsko podsmażam na patelni. Cebulkę kroję w kosteczkę, pomidory w mniejsze ćwiartki, pomidory suszone również.
Do teflonowego rondla wkładam masło konopne, rozpuszczam i podsmażam na nim cebulkę, pomidory, i suszone pomidory ok 4 minut tak aby pomidory zmiękły a cebulka się zarumieniła.
Dolewam 3/4 wody i przykrywam pokrywką tak aby pomidory się podusiły.
 
Gotuję pod przykryciem ok 15 minut mieszając co jakiś czas. Gdy pomidory będą miękkie, miksuje je lekko tak by powstał sos, dodaję wcześniej podsmażone mięsko i przyprawiam, na małym ogniu gotuje mięsko jeszcze z sosem ok 10 minut.
Makaron Spaghetti gotuję według zaleceń producenta. Makaron i sos łącze przed podaniem, najlepiej smakuje sos po wystudzeniu i ponownym podgrzaniu.
 

gallery_27223_385_318563.jpg

 

 

:zen:  Na fazę czekać długo nie musiałam   :zen:

 

:hemp_cook: I gotowe:hemp_cook:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czesc Amba :) z ta dawka masla to przesadzilas :P 2 dni temu zrobilem spagetti z tej samej ilosci miesa i dodałem tylko łyzke masła (ok 20gr) i to tego co Ty robilas  :hemp_cook: fakt ze z hashu mocniejsze wychodzi jak ze scinek czy topów ale bez przesady :D Po misce spagetti oczu nie było :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+